Бондаренко: ми, молодіжні лідери, повинні бачити один в одному партнера, а не ворога


«Я думаю що молодіжний рух накопичив дуже багатий досвід, є багата історія, він дуже різноплановий. В майбутньому рух буде посилюватися і роль молодої людини в суспільстві буде набувати все більшого значення. Молодіжні організації будуть мати не тільки змогу, а й бажання реалізовувати себе у молодіжній політиці» - таку думку висловив Дмитро кореспонденту «Молодіжної правди».

Бондаренко також переконаний, що сьогодні відбувається об’єднання молодіжних організацій. Вже не ті часи коли організації ворогували одна з одною. Гуртом набагато більше можна зробити. Про це, наприклад, свідчить нещодавній форум Національної ради молодіжних організацій та УНКМО і підписання «Меморандуму про співпрацю». Головна мета об’єднання – це можливість українських організацій стати гідним учасником єдиного європейського молодіжного руху, звідки відкриваються дуже приємні перспективи.

Як зазначив молодіжний лідер «єдине, що потрібно для об’єднання молодіжних організацій – це змінити наш менталітет та перестати рівнятися на старших політиків, які подають негативний приклад».Головне завдання Міністерство у справах сем’ї , молоді та спорту Бондаренко вбачає не в тому щоб фінансувати молодіжні організації, а в тому щоб створювати умови для організацій, щоб вони самостійно могли добувати для себе кошти. «В Європі, наприклад, більшість організацій мають можливість отримувати гранти. Нажаль в Україні це набагато складніше тому, що ми не є представниками нашої держави в Європі. Звичайно я хочу щоб держава виділяла кошти на молодіжні проекти, але, з іншого боку, робити ставку лише на державу не далекоглядно. Кошти держави – вони повинні допомагати, а не забезпечувати розвиток молодіжного руху. Нам необхідно виробити єдину молодіжну доктрину. На її основі виробити єдину молодіжну платформу і з нею вступити до європейської молодіжної спільноти. Тоді набагато ефективніше буде працювати грантова система. Я вважаю, що тільки таким чином і треба робити».

І на останок, кореспондент «Молодіжної правди», поцікавився думкою молодіжного лідера щодо діяльності нашої газети – «Одне слово – СУПЕР. Дуже подобається, дуже часто заходжу, читаю. Я бачу що дуже багато Ваших матеріалів тиражують інші Інтернет-видання. Успіхів Вашій команді!»

Bookmark and Share