Тернопіль: „Таборовий лідер”


З 1 по 3 липня в Тернополі проходив тренінговий табір. Втілювали проект у життя Пласт Українська Скаутська Організація за сприяння Подільського центру соціальних технологій, ВГО „ПОРА!” та міжнародного фонду „Відродження”. Реалізація проекту, як повідомляє кучмізм.інфо, розпочалась з травня 2005 року. В цей час була розроблена анкета, за допомогою якої повідомляли лідерів МГО та організаторів літніх таборів відпочинку про старт проекту, а також намагались вивчити їх потреби та інтереси щодо даної тематики.

Під час реалізації програми семінару вдалось створити невимушену, дружню атмосферу серед учасників та інструкторів, яка дала можливість для вільного обміну думками, аналізу конкретних ситуацій та помилок із вже існуючого досвіду організації молодіжного та дитячого таборування.

Набуття практичних і теоретичних навичок здійснювалось за методикою рівний-рівному, ситуативних вправ та рольових ігор. Під час навчання використовувались наочні матеріали, зокрема моделювання макетів наметових таборів, показ відеофільмів про пластові спеціалізовані табори.

Учасників семінару забезпечено матеріалами із основними нормативними документами щодо державних, санітарних та юридичних вимог при організації наметових таборів, перевезення дітей, основні розрахунки для харчування, склад таборової аптечки.

Bookmark and Share