ЯК МОЛОДІ СОЦІАЛІСТИ З ЧИНОВНИКАМИ В ФУТБОЛ НЕ ПОГРАЛИ


Спілка молодих соціалістів взялася до розв'язання нагальних проблем на районному рівні. У вівторок два десятки СМСівців влаштували акцію протесту проти незадовільного стану дитячих і спортивних майданчиків та тренажерних залів в Дарницькому районі столиці. Пікетувальники притягли з собою чотири прапори з символікою Соцпартії та власної спілки. Закоцюблі на легенькому вітерці соціалісти вимагали відповіді від місцевої влади: "Де гроші для дітей?", - вигукували вони.

Не дочекавшись відповіді на поставлене питання, представник молодих соціалістів виголосив гучну промову до... стін райради. Пікетувальники закликали чиновників вийти й пограти разом у футбол. Та ті так і не піддалися.

Проте запросили керівництво пікетувальників до теплої будівлі Дарницької РДА. Решта ж юних соціалістів, щоб хоч якось зігрітися, дістали м'яча й влаштувала під вікнами райради власний футбольний матч - 2 х 2 гравців.

Всередині представники райради неочікувано остудили запал демонстрантів, цілком погодившись з їхніми наріканнями на неприпустимий стан дитячих майданчиків! Просто, твердили чиновники, вони змушені діяти в межах відпущених районові коштів...

Проте юні соціалісти домоглися проведення на задану тему "кругого столу" між владою й громадськістю. Хоча, як попередив їх заступник голови райради, збирати інформацію та відчитуватися за неї під час круглого столу доведеться самим соціалістам.Bookmark and Share