Міжнародна конференція з Інтелектуальної Власності


04/25/2015 00:00
04/26/2015 23:59
Проведи День Інтелектуальної Власності з користю та отримай задоволення від спілкування! Поспішай зареєструватись! У Харкові 25 та 26 квітня 2015 року відбудуться одразу дві важливі події для студентів юридичних ВНЗ, молодих юристів та людей, які бажають отримати незабутні враження та нові знання з Інтелектуальної Власності : 1. International Conference on International & Comparative Copyright Law on the Internet 2. International essay contest on IP

Проблема забезпечення недоторканості авторських прав від будь-яких порушень та посягань з боку третіх осіб, як ніколи гостро постала перед юристами на порозі ХХІ століття. І питання створення ефективної наднаціональної юридичної основи для вирішення цієї проблеми – більш ніж актуальне.

В ході проведення Міжнародної конференції з права інтелектуальної власності ми дослідимо проблемні та суперечливі аспекти, що виникають у даній сфері права на сьогодні, запропонуємо шляхи їх вирішення та способи подолання.
Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму та здійснити оплату.

Зареєструватися потрібно до 22 березня 2015 року. Реєстраційні форми доступні за наступним посиланням (там Ви знайдете інформацію про оплату):

http://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fforms%2Fd%2F1F...

Інформацію про Конференцію з Інтелектуальної Власності Ви зможете знайти на посиланням:
http://vk.com/elsa_icip

Більш того, в рамках конференції буде проведено конкурс есе, який стосуватиметься безпосередньо тематики конференції. Всі учасники конкурсу отримають збірник!

Інформацію про конкурс есе Ви зможете знайти на посиланням:

http://vk.com/essay_ip

Для участі потрібне лише ваше бажання, зацікавленість темою та знання англійської мови, а у відповідь ви отримаєте неоціненний досвід, незабутні емоції і величезний плюс до вашого резюме!

Дякуємо за увагу і чекаємо на Вас!

Osarchuk Snizhana
ELSA KHARKIV

Bookmark and Share