Артем Михайлов: молоді депутати вільні від ментальних забобонів


Артем Олексійович, вирішив стати депутатом через те, що не хотів бути осторонь суспільного життя країни, міста, району. У двадцяти однорічному віці, пан Артем став депутатом Шевченківської райради у місті Києві, згодом, разом з депутатами-однодумцями, заснував Асоціацію молодих депутатів України, яку і очолює по сьогоднішній день.

Гість "Молодіжної правди" , розповів про Асоціацію молодих депутатів України та про основні завдання і плани на майбутнє: «Як у голови організації, обов’язків у мене, безперечно, дуже багато. Основними завданнями Асоціації є розвиток місцевого самоврядування та сприяння формуванню молодіжної політики на всіх рівнях, об`єднання молодих депутатів місцевих рад для захисту їх законних прав та інтересів, участь у розробленні ефективних механізмів державної та громадської підтримки місцевого самоврядування, організація заходів, пов`язаних з його розвитком, залучення молодих депутатів місцевих рад до громадської діяльності.
У наші плани входить участь у виборчих перегонах 2006 року, членами Асоціації є молоді депутати, які представляють весь політичний спектр України».

Пан Артем охарактеризував діяльність молодих депутатів кореспонденту "Молодіжної правди" так: «Молоді депутати здебільшого вільні від ментальних забобонів, вони позбавлені зайвих авторитетів, що не дозволяють їм ухвалювати радикальні рішення, тому можуть динамічно реагувати на запити своїх виборців. До того ж, молодим депутатам, так само як і звичайним молодим людям, притаманні такі риси, як радикалізм у судженнях та вчинках, безкомпромісність та наполегливість. Протягом декількох місяців рутинної роботи такий радикалізм починає поєднуватися із виваженістю та працездатністю, і в результаті ми отримуємо портрет найбільш ефективно діючого депутата, здатного і на рішучі дії, і на пошук компромісу…».

Стосовно ставлення до роботи Міністерства України у справах молоді та спорту пан Михайлов зазначив, що «Асоціація молодих депутатів України має на меті реалізувати два заходи, які ми проводимо завдяки бюджетним коштам виділеним Міністерством України у справах молоді та спорту. Ми вдячні Міністерству в особі Міністра Юрія Павленка та конкурсній комісії за підтримку наших проектів та програм, сподіваємось на подальшу співпрацю нашої організації з цією дуже важливою установою в Україні».

Наостанок ми попрохали Артема Олексійовича дати пораду молодим людям, які мають намір йти у політику: «Потрібно бути готовими до протидії та зверхнього і скептичного ставлення з боку старших колег та до реальної боротьби за реалізацію інтересів виборців і своїх програм. Ця боротьба має бути безкомпромісною. Проте молоді люди мають завжди пам’ятати –успіху можна досягти лише маючи довіру людей. А довіра може бути завойована лише послідовністю та наполегливістю у відстоюванні своїх принципів».
Bookmark and Share