У ЧЕРНІВЦЯХ ПРОПОНУВАЛИ ЗМІНИ ДО ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У ГАЛУЗІ СПОРТУ, ТУРИЗМУ, ПІДТРИМКИ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ


Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Катерина Самойлик негативно оцінила рішення про підпорядкування одному Міністерству молодіжної політики та спорту. За її словами, така ситуація призвела до того, що у міністра Юрія Павленка до спорту руки взагалі не доходять, навіть оргкомітет із проведення Олімпійських ігор ще жодного разу не збирався, хоча до їх старту залишилося кілька місяців. В аналогічній ситуації опинився туризм, де за 9 місяців у Міністерстві культури та туризму не спромоглися жодного разу зібрати представників туристичного бізнесу, тих, хто відповідає за розвиток цього важливого сектору економіки в регіонах.
Голова комітету ВРУ проінформувала про розроблені і внесені комітетом на розгляд сесії законопроекти, висловила своє ставлення до проекту Державного бюджету на 2006 рік.
Учасники зустрічі звернули увагу на неузгодженість законодавчо-нормативної бази кредитування молодіжного будівництва як на центральному, так і регіональному рівнях. Катерина Самойлик пообіцяла вже в цьому місяці зорганізувати зустріч у Верховній Раді представників регіонів, які курують це питання та центральних структур, задіяних у реалізації програм молодіжного кредитування з метою вироблення єдиних стандартів та усунення недоліків, які гальмують впровадження цієї вкрай необхідної для молоді програми.
Комітету ВРУ з питань молодіжної політики, спорту та туризму запропоновано також розглянути питання про державне фінансування дитячих будинків сімейного типу, програм зведення у регіонах соціального житла для дітей-сиріт – випускників профтехучилищ, змінити формулу державного фінансування молодіжних програм, яка нині основний фінансовий тягар перекладає на місцеві бюджети.
Звернуто також увагу, що спортивні установи, які підпорядковуються освіті перебувають у кращому фінансовому становищі ніж ті, що отримують централізоване фінансування від Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.
Bookmark and Share