Житомирський: майбутнє – за об’єднанням молодіжних організацій


Юрій Михайлович є депутатом Калинінської районної в м. Донецьку ради, займає посаду віце–прем’єр–міністра молодіжного уряду України. Він багато зробив для розвитку молодіжного руху в Україні та Донецькій області зокрема.

У 1991 році, коли він був ще школярем, разом з багатьма домагався незалежності для України. Що тоді міг зробити учень старших класів? Ще не маючи права голосу, Юрій роздавав листівки, агітував своїх сусідів, родичів, знайомих, щоб на референдумі вони голосували за здобуття Україною незалежності.

На сьогодні Юрій Михайлович депутат вже другий термін. "Молодіжній Правді він розкрив таємницю успішного виконання своїх обіцянок: "Моя передвиборча програма була виконана на 100%. Справа в тому, що я не обіцяв нездійсненного. Я пояснив виборцям, що якщо депутат місцевої ради обіцяє підвищити пенсії чи заробітну плату, він або некомпетентна людина, або відверто бреше. Місцева рада в першу чергу має вирішувати нагальні, комунальні проблеми своїх виборців".

"Ми створили програму з десяти пунктів, першим з яких було: «Районна рада – це не місце політичних баталій». Не потрібно балаканини, треба вирішувати проблеми району" - стверджує молодий депутат.

«Молодіжна Правда» поцікавилася баченням цієї неординарної людини сучасних проблем української молоді та шляхів їх вирішення.

«Насамперед, недостає доступної та якісної освіти, важливими є проблеми молодої сім’ї, проблеми працевлаштування та достойної оплати, проблеми молодіжного кредитування» – зазначає пан Юрій.

«Вважаю, що майбутнє – за об’єднанням молодіжних організацій. Мені дуже близька діяльність нашої Спілки молодих депутатів. Чому ця організація унікальна? Ці хлопці отримали представницький мандат у 1998 році і зрозуміли, що поодинці вони мало чого зможуть домогтися. І УСМД об’єднала молодих депутатів, не дивлячись на те, які політичні погляди вони сповідують. Це не заважає нам (я стояв у джерел створення Спілки разом з Вадимом Руденко та Олександром Адамовим) розуміти один одного і головне наше бажання – служити Батьківщині, робити все, що в наших силах для України».

Наш кореспондент звернувся до Юрія Михайловича з проханням уточнити, в чому саме він бачить позитив діяльності УСМД.

«Хоча б такий момент: під час виборів 2002 року Донецькою обласною організацією молодих депутатів була проведена унікальна акція – ми налагодили спілкування та співпрацю з молодими кандидатами, які на той час прийняли рішення балотуватися. І ми, люди вже з певним досвідом і багажем знань, ділилися цим з молодим поколінням. Нам було дуже приємно, що з десяток цих людей пройшли до органів місцевого самоврядування та беруть участь у проектах Спілки».

Пан Юрій наголошує: «Наразі нашим «великим» політикам є чого навчитися у молоді».

Зокрема, Юрій Житомирський коментує перехід України до пропорційної виборчої системи.

"Верховна Рада України, як то кажуть, переклала з хворої голови на здорову. Я не розумію, навіщо потрібні партійні списки у сільських радах, в яких обирається людина, яку поважають її односельчани незалежно від її політичних уподобань. Я не кажу, що моя думка – це аксіома. Але це думка людини, яка вісім років свого життя присвятила роботі в органах місцевого самоуправління".

"Перехід до пропорційної системи ще раз деполяризує суспільство, знову розділяє Україну".Bookmark and Share