Мороз: держава звертає увагу на молодь лише символічно


"Сучасний молодіжний рух я би назвав бурхливим і багатообіцяючим. Зараз молодь стала набагато активнішою, особливо після останніх подій, які відбулися рік тому в Україні. Молодь зрозуміла, що вона своїми руками може щось робити і на державному рівні".

"О, їх вистачає… - каже пан Віталій про нагальні проблеми молодіжного руху. - Найголовніша – це те, що держава звертає увагу на молодь лише символічно. Залишається популярною позиція, що за молодь треба все вирішити і вказати, що їй робити. Після розв’язання цієї проблеми, я думаю, всі інші можна буде подолати".

Лідер "Молодої Просвіти" коментує ідею об'єднання більшості молодіжних організацій на єдиній платформі.

"Є такі об'єднання, як УНКМО, НРМОУ, але, відверто кажучи, всі ці організації все одно діють «під когось». Тобто, десь є керівник, правління. Сильніші організації домінують над слабшими, але іноді розумнішими, і роблять якусь свою політику".

"Можливо, було б добре, якби була одна платформа, але, на теперішній час, дивлячись на ту ситуацію, яка склалася між громадськими організаціями, я не уявляю собі, яким чином це можна здійснити. Кожна організація неповторна сама по собі: деякі спрямовані на соціальні проекти, деякі – на політичні, деякі працюють виключно у патріотичному дусі та інших моментів не бачать. Є в нас ряд некоректних керівників, які доводять до ненормального стану спілкування між лідерами організацій".

"Я був би радий створенню такої платформи, завдяки якій молодіжні організації України отримали б змогу представляти нашу державу на міжнародному рівні".

"Якщо чесно, то скажу мало. - Так реагує Віталій Мороз на прохання дати оцінку діяльності Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту. - Дай Бог нашому міністерству працювати так, як належить. На рахунок Юрія Павленка скажу, що це наш міністр. Ми за нього стояли (не за нього, а за ту владу, яку він наразі представляє). І той міністр, який нам був подарований, з одного боку, може, трошки кращий, ніж Довженко, але з іншого – вже з перших місяців його діяльності до нього виникає багато різних, дуже суттєвих запитань. Але, гадаю, з часом це все минеться".

"Взагалі, те, що змінився один міністр, не означає, що Міністерство працює по-іншому. Те, що прийшли нові люди у керівництво, не означає, що старі кадри унизу працюють якось по-іншому. Тобто, все як було, так і залишилося. Питання тільки в тому, чому Міністерство за рік не почало працювати краще? Мені здається, це просто нецензурне запитання. Тому що прийшли до влади люди, які, відверто кажучи, трошки дилетанти. Павленко, його заступники ще повинні пройти певний стаж, щоб працювати професіонально".

"Нові кадри працюють поки що під диктовку старих", - засмучується Віталій Андрійович і радить Юрію Павленку вчитися, вчитися, вчитися...Bookmark and Share