ВІДБУЛАСЬ ПРЕМ’ЄРА - Художній фільм „На перехресті”, Україна


Відбулася прем’єра нового українського кіно „На перехресті” режисера Олекси Ома. „На перехресті” (2005) – короткометражний ігровий фільм. Картину створено незалежною кіностудією „Пробудження”, Україна. Показ було проведено в завершальний день 1-го Кіноринку Молодість у кінокомплексі „Батерфляй Ультрамарин”. На прем’єрі були присутні близько 200 гостей та журналістів.

Режисер стрічки, Олекса Ом, учився в Інституті театру та кіно Лі Страсберга у Голівуді, Європейський кінематограф вивчав у школі кіно у Празі. Олекса також має освіту Київського та Оксфордського університетів. „На перехресті” – кінодебют молодого українського режисера нового покоління.

Події фільму відбуваються у Празі, Чехія, де і проходили зйомки. В основі сценарію факти та події реального життя. Процес створення фільму зайняв пів року. Кінокартину зроблено на обладнанні найвищої світової якості. До створенню фільму були залучені талановиті українські, а також іноземні кіномитці. У фільмі використано оригінальну музику гурту „Океан Ельзи”.

Героїню фільму зіграла молода актриса, що живе та навчається у Празі. Аби вжитися у роль вона декілька тижнів працювала посудомийкою у реальному ресторані. Виконавець головної ролі був обраний в останній момент. Для ролі він схуднув на 5 кілограмів за останній тиждень підготовки до зйомок. Подібно до свого персонажу він багато років живе далеко від дому в Англії. Допоміжний актор, справжній українській заробітчанин зі Львова, знає складність життя на чужині з власного досвіду.

Жанр фільму: художня драма. Хронометраж: 15 хвилин. Оригінальний формат кіноплівка „Кодак” супер 16 мм. Мова фільму: українська та російська, субтитри англійською. В ролях: Юрій Сак, Тетяна Іванюк. Фінансування проекту – незалежне. Прем’єру здійснено з DVD носія. Інтернет сторінка фільму: www.naperehresti.net.ua.

Для організації інтерв’ю з творцями фільму звертатися за тел. +380503859575, або за електронною адресою info@awakening.com.ua. Інтерв’ю можливі українською, російською або англійською мовами.

Bookmark and Share