Коаліція молодіжних та студентських організацій боротиметься за кошти, отримані від реприватизації "Криворіжсталі"


Відповідне звернення було направлене ними сьогодні на адресу Президента України В. А. Ющенка та Прем’єр-міністра Ю. І. Єханурова.

Про це повідомив сьогодні у Києві виконувач обов’язків президента Української асоціації студентського самоврядування Олексій Кляшторний.

Окрім п’яти всеукраїнських студентських організацій, до Коаліції увійшли молодіжні громадські організації національно-демократичного спрямування, зокрема “Молодий рух”, “Молода просвіта” та Молодіжний націоналістичний конгрес.

На думку молоді запропонований ними шлях використання приватизаційних коштів має, зокрема, наступні переваги:
1) буде досягнуто розв’язання найгострішої, на даний час, соціальної проблеми української молоді – житлової;
3) інвестування грошей у будівництво негайно дасть багаторазовий “мультиплікуючий” ефект для розвитку економіки України в цілому;
4) за умови надання державою молодим громадянам житлових кредитів на повністю поворотній основі, сукупне національне багатство, виражене як в об’єктах нерухомості, так і в наявних на ринку фінансових ресурсах, буде рік від року рости, а не зменшуватись.

“Ми вважаємо неприпустимим спрямування коштів від приватизації такого стратегічного об’єкту, як "Криворіжсталь", на покриття поточного дефіциту державного бюджету. Це ніщо інше, ніж “проїдання” унікального національного спадку, створеного працею багатьох поколінь українців, у тому числі й за рахунок кривавих грошей, здобутих сталінським керівництвом колишнього СРСР внаслідок варварської колективізації та розкуркулення селян, що супроводжувались масовими репресіями і штучним голодомором,” – заявив О. Кляшторний.

З метою розробки детальних пропозицій стосовно їхнього бачення економічного механізму збереження державою прибутку від приватизації "Криворіжсталі" організаціями – членами Коаліції створено спеціальну робочу групу, яка планує презентувати результати своєї роботи на наступному тижні.

Водночас учасники Коаліції заявили про свої наміри вдатися до “акції прямої дії” щоб домогтися від Уряду реалізації своїх вимог.

За більш докладною інформацією просимо звертатися за вказаними нижче контактами

КОНТАКТИ
Тел.: +38(044)491 1489Bookmark and Share