ДИРЕКТОРА КЕРЧЕНСЬКОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ЗВІЛЬНЕНО ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ


Вона відвідала заклад під час робочої поїздки до Криму, що проходила у рамках роботи з реформування системи захисту прав дитини в Україні. Нагадаємо, раніше діти-сироти школи-інтернату м. Керч передали звернення Президенту України Віктору Ющенку, у яких скаржились на жорстоке поводження з ними та порушення їхніх прав. Тоді Президент України доручив з'ясувати ситуацію Міністру України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрію Павленку.

До робочої групи, що відвідала школу-інтернат разом із заступником Міністра Тетяною Кондратюк увійшли прокурор Автономної Республіки Крим Віктор Шемчук, Міністр у справах молоді, сім'ї та гендерної політики Криму Зарема Рамазанова та Міністр освіти Криму Юрій Ільін.

Вони ознайомилися із умовами життя та побуту вихованців школи - інтернату, зустрілися з колективом закладу та поспілкувались з дітьми.

Під час перевірки підтвердились факти порушень прав дітей, про які йшлося у зверненні вихованців до Президента України.

У зв'язку з цим було прийнято рішення звільнити з посади директора Керченської школи-інтернату. Замість нього на цю посаду призначили колишнього директора середньої школи ? 15 м. Керчі А. Лазарєва.

Прокуратура Керчі у свою чергу взяла дотримання прав вихованців школи - інтернату під особливий контроль.

Bookmark and Share