Студентському самоврядуванню – прямі вибори !


Вперше за історію факультету кібернетики університету імені Тараса Шевченка студенти мають змогу вибрати дієвий орган студентського самоврядування. Ініціативна група студентів минулого тижня розповсюдила маніфест, в котрому звинуваючують Студентський Парламент факультету у бездіяльності та вимагають провести прямі демократичні вибори його голови.

Незалежний щотижневик факультету кібернетики "КУБИК" ще минулого року наголошував на неефективності виборчої системи органів студентського самоврядування, за якою в виборах має право голосу лише близько 50 студентів, замість всіх 1000 студентів факультету. Тому "КУБИК" повністю підтримує ініціативу студентів щодо введення прямої виборчої системи на факультеті і виступає організатором громадських слухань щодо системи виборів у четверг, 20 жовтня, 14.00. Адреса факультету кібернетики: пр.Глушкова, 2, корп. 6. Слухання відбудуться у приміщенні Студентського Парламенту (ауд. 18А) або в сусідньому приміщенні, якщо Студентський Парламент відмовиться надати приміщення.

На сьогодні ініціативною групою студентів вже зібрано більш ніж 200 підписів на підтримку проведення референдуму в разі, якщо діючий Студентський Парламент відмовиться змінити вигідну йому виборчу систему. За словами цих студентів, на їх поштову скриньку надійшов лист від поки ще діючого голови Студентського Парламенту Ніссенбаума Геннадія, в якому зазначається, що його команді важко уявити, як можна провести вибори серед 1000 студентів. Виходячи з неспроможності Студентського Парламенту, незалежний щотижневик факультету "КУБИК" пропонує всім студентам факультету кібернетики свої послуги в організації демократичних прямих виборів голови Студентського Парламенту факультету. "КУБИК" залишається вірним своїм принципам: незалежності, демократичності, служіння всьому студенству факультету і обіцяє, що не підтримає жодного з кандидатів на виборах та безкоштовно надасть рівні площі для публікацій всім майбутнім кандидатам.

За додатковою інформацією звертайтесь:
kubik.news@gmail.com
8 (066) 411 81 58Bookmark and Share