Декларація молодіжних патріотичних організацій


Напередодні парламентських та місцевих виборів 2006 року антиукраїнські сили намагаються відновити свої позиції у всіх структурах державної влади. При цьому бізнесові кланові інтереси чи політичні амбіції вузького кола осіб ставляться вище інтересів української нації і держави.

Настав час, коли треба поставити крапку в політичних торгах. Не маємо ані законного, ані морального права віддати політичним перевертням ініціативу у формуванні державної політики.

Молодіжний патріотичний рух завжди стояв у перших лавах на сторожі інтересів Української Нації. Щоразу у скрутні для держави часи українська молодь показувала свою відданість і жертовність. Згадаймо героїв Крут, молодь в рядах ОУН-УПА, Революцію на граніті і Помаранчеву революцію. Ми і зараз не будемо стояти осторонь, коли за рахунок різноманітних політичних спекуляцій і шахрайства можемо втратити Українську державу.

Україна – це наша земля, рясно полита кров’ю наших дідів у боротьбі за свободу і передана нам у спадок. Іншої Батьківщини у нас немає.

Тому, зважаючи на загрози, які постали перед державою сьогодні, молодіжні патріотичні організації заявляють про консолідацію зусиль у відстоюванні українських національних інтересів в усіх сферах життя.

Ми закликаємо політичні партії національно – патріотичного спрямування об’єднати зусилля і проявити політичну волю для належної відсічі реваншистам і, сформувавши єдину концепцію та програму дій, вийти на вибори єдиним державницьким блоком.

З цією метою заявляємо про створення молодіжного національно-патріотичного об’єднання.

Вважаємо, що наше об’єднання може стати потужною підпорою виборчого національно-патріотичного блоку. Закликаємо всі українські патріотичні сили об’єднатися довкола ідеї відродження та розбудови української нації, становлення потужної Української Держави.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Українська студентська спілка

Молодіжний конгрес українських націоналістів

Молода "Просвіта"

Чиста УкраїнаBookmark and Share