НА-Волинь: відбулась теренова гра "Повстанська ватра"


Захід, метою якого був фізичний та ідеологічний вишкіл молоді, проходив на території урочища Білі Береги Маневицького району 29 жовтня. У тереновій грі взяло участь понад 50 молодих людей з Волині та декілька представників інших обласних осередків Національного Альянсу.

Завданням «Повстанської ватри» було поєднати як фізичне загартування молоді, так і інтелектуальне збагачення. Тому програма заходу складалась із двох частин – лекційної та вишкільної. Так, учасники таборування прослухали лекції про історію створення та діяльності УПА..

Власне теренова гра проходила понад 4години. Учасники одноденного таборування були поділені на дві команди, кожна з яких мала свій прапор. Завдання команди - захопити стяг своїх суперників та здобути максимальну кількість очок шляхом зривання з «ворогів» пов’язок. Попри те, що переможцем гри стала лише одна команда, справжню перемогу здобули всі учасники змагу, пройшовши серйозний фізичний вишкіл.

Таким чином свідома патріотична молодь Національного Альянсу в черговий раз вшанувала пам’ять славних героїв України – вояків ОУН-УПА, які в нелегкий для України час намагались здобути незалежність нашій Батьківщині, поклавши своє життя заради її майбутнього.

Bookmark and Share