НА-Рівне: сесія міської ради взяла до розгляду ініціативу Національного АльянсуАкція відбувалася перед приміщенням міської ради, де в той час на чергову сесію зібралися рівненські депутати. Активісти Національного Альянсу розповсюдили серед перехожих та депутатів міської ради інформаційні листівки та копію рішення Луцької міської ради про заборону даної реклами, яке було прийняте ще 13 вересня 2005 року.

До депутатів Рівненської міської ради під час сесії звернувся заступник голови Рівненської організації Національний Альянс Олександр Машлай, який зачитав звернення від імені широких кіл громадськості про заборону реклами тютюну та алкоголю, а також наполіг на внесенні даного питання на розгляд відповідних профільних комітетів, що і було зроблено депутатами.

Як заявив голова РОО Національний Альянс Володимир Антонюк, "це ще не завершення кампанії, адже рішення ще не прийнято. Ми сподіваємося, що позитивний результат по цьому питанню ми матимемо вже на наступній сесії міської ради. А до того часу ми плануємо провести ще ряд акцій, з метою інформування населення міста про нашу ініціативу.”
Bookmark and Share