«Тараса Бульбу» зніматимуть і на Черкащині


Відомого у всьому світі поляка та кількох акторів супроводжував уродженець Вереміївки Володимир Недяк, який є президентом київського видавництва «Емма», а ще знаний як упорядник популярного видання «Україна — козацька держава».

Як повідомив «Україні молодій» голова Чорнобаївської районної державної адміністрації Володимир Гресь, котрий зустрічав знаного гостя на чорнобаївській землі, Єжи Гофману, який виявився дуже простою та привітною людиною, припала до душі мальовнича природа Чорнобаївського району. Кінорежисер навіть зізнався, що кращого місця ще не бачив, а також відзняв кілька пробних сцен для майбутньої картини. Після візиту у Вереміївку та Іркліїв кінорежисер пообіцяв, що фільм «Тарас Бульба», вартість якого 8—12 млн. доларів, буде зніматися і на Чорнобаївщині.

Пан Володимир розповів «УМ», що зйомки в Чорнобаївському районі мають пройти в серпні — листопаді наступного року, а підготовка до них розпочнеться уже в лютому наступного року. У сценах, котрі зніматимуть у природних «декораціях» — дивовижної краси краєвидах, буде задіяно 200 акторів, серед яких і зірки першої величини. У селі Вереміївка для цього побудують таку собі міні-Січ, де розміститься й козацький хутір, а ще у сценах буде задіяно 200 коней. Вирішено й питання з проживанням артистів: для їхнього комфорту на Дніпрі в районі Вереміївки стоятиме теплохід, а на зйомки до самого села артистів возитимуть човнами.

До речі, місцевий люд сподівається, що під час зйомок епопеї на Чорнобаївщині можна буде знайти роботу і завдяки цьому трохи підзаробити й собі.

Bookmark and Share