НА-Франківськ: молодь заявила: "Комуністи – покайтесь!"


7 листопада, коли антиукраїнські сили продовжують святкувати день жовтневої революції, івано-франківські активісти НА та партійці «Свободи» прийшли під стіни обласного офісу КПУ, що по вулиці Франка, 35, щоб нагадати місцевим комуністам усі злочини проти українського народу, які ховаються за плечима майже столітньої комуністичної ідеології.

Звичайно, доволі абсурдно нагадувати про злочинну ідеологію тим, хто радо приймає підтримку російських фашистських сил і під російськими прапорами рветься у бійку з сивочолими ветеранами ОУН-УПА. Безглуздо відстоювати українську національну ідею перед тими, хто навряд чи знає українську мову. Але найбільш безглуздим є саме існування на теренах України партії найбільших її катів, ідеології, яку забороняють у Європі.

Майже півсотні членів Національного Альянсу прийшли в цей день висловити свій протест агресивно-екстремістській поведінці комуністів та їх партнерів з ПСПУ, які своїми діями продовжують ображати честь, гідність та історію українського народу.

В свою чергу ВО «Свобода» також виступила з пропозицією прийняти закон щодо заборони комунізму як ідеології. А молодь з Національного Альянсу вирішила не затягувати офіційний процес і підготувала місцевим комуністам похоронний вінок, як символ політичних трупів – партії та ідеології, що вижила себе в Україні.

«Комуністичній партії від ВО «Свобода» та Національного Альянсу, - такий напис прикрашав похоронний вінок, який на завершення акції активісти НА і «Свободи» повісили на стіну офісу КПУ. Туди ж для «лікбезу» місцевих комуняків і комсомольців прикріпили плакати з гаслами «Комунофашизму – НІ!», «Нюрнберг-2 - комунофашистській ідеології».

Акція «Комуністе, покайся!» мала своєрідне ідеологічне продовження на Вічевому Майдані Івано-Франківська, куди на віче пам’яті зібралися національно-патріотичні партії та організації області, в тому числі й «Національний Альянс». Чи не вперше на центральній площі міста з’явилися стенди «Меморіалу», на яких у світлинах та документах розгорнулася уся історія червоного комуністичного терору і геноциду української нації.

Bookmark and Share