Мандарини революції у Полтавському педуніверситеті


Акцію зініціювали керівники страйкового комітету Олександр МАКАРЕНКО, Олександр РЕЦЬ, Максим ЛИСЕНКО та Євген ШПІРКО. Вони привітали викладачів з початком різдвяного посту та закликали їх до взаєморозуміння й підтримки поглядів студентства “в час, коли вирішується доля України”. За словами страйкарів, викладачі зустріли їх гучними оплесками та щирими посмішками.

Члени страйкому з такими ж подарунками й закликами відвідали всі кафедри історичного факультету. Вони говорять, що більшість викладачів їх підтримують, а особливо – декан істфаку П.КРАВЧЕНКО, який під час одного з мітингів, які щодня відбуваються біля облдержадміністрації, виступив зі словами підтримки студентів та закликав їх розумно й цілеспрямовано боротися за свій вибір, за майбутнє своєї країни.

Водночас страйковий комітет засуджує дії деканів педагогічного та біологічного факультетів, які чинять тиск на студентів, забороняють ходити на мітинги, залякують відрахуванням з вузу за участь в акціях протесту. Члени страйкового комітету закликають цих керівників “схаменутися, поки не пізно, бо такі викладачі у вузі не потрібні”.Bookmark and Share