Представники сумського Молодіжного Націоналістичного Конгресу відзначили «червону» дату


З трибуни як завжди лунала стара пісня про «агрессивный блок НАТО», «льготы», «фашистских пособников ОУН-УПА», «помаранчевых душегубов».
В цей час активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу на центральних вулицях міста розповсюдили кілька тисяч листівок, в яких викривалися злочини комуністичного режиму в Україні. Акція молодих націоналістів викликала широкий резонанс серед мешканців міста.
Мала чисельність рядів «лівих» черговий раз засвідчила про «червоний тупик» комуністів в Сумському регіоні.


Заява МНК з приводу 88-ї річниці Жовтневого перевороту

7 листопада 1917 року в Петрограді в наслідок перевороту до влади в Російській імперії прийшли профінансовані німецьким урядом активісти РСДРП(б) на чолі з Володимиром Леніним. Внаслідок військової інтервенції комуністам вдалося окупувати та знищити Українську Народну Республіку – Державу української нації.
За 70 років московсько-більшовицького панування було знищено та замучено голодом понад 30 мільйонів наших співвітчизників. Комуністичний режим був цілковитим продовженням політики царизму. Але проти комуністичних імперіалістів завжди вели боротьбу українські націоналісти, яким вдалося 24 серпня 1991 року вбити останній цвях в домовину СССР.
На сучасному етапі ми, Сумська обласна організація Молодіжного націоналістичного конгресу націоналісти, виступаємо За:
• знищення всіх пам’ятників комуно-тоталітарного режиму;
• заміна назви вулиць, які носять імена більшовицьких вождів.
Після перемоги «Помаранчевої революції» настав час для ліквідації та заборони російської агентури в Україні, яка оформлена в структурах Комуністичної партії України, Прогресивно-соціалістичної партії України, Комуністичної партії робітників та селян, партії «Союз», та Слов’янсько-народному патріотичному союзі (Партія політики Путіна).Bookmark and Share