Грицю з Чернівців від тих, “хто ще там хтось, хто неважливо...”


Дякуємо Грицю із Чернівців за оперативну реакцію на СМС від Назара і насамперед приносимо вибачення "неважливо від кого..." за те, що захід почався занадто рано. Оскільки ти не встиг відпочити відпочити після пар на яких ти “ реально задовбався що-небудь пояснювати “своїм????” студентам другокурсникам. Стрімголов прибігши на хату, на ходу закинувся їд лом, та ще "невідомо чим..." і на реально задовбане тіло начепивши берцаки, хвутболку, із сумнівним "неважливо чимось там...", все ж надав ”честь ” своєю появою "неважливо кому..." та “ Задрипаному студентському клубу, навіть не клубу а клубчику”. Оце “пошана”!!!!.
Вражені, що після прийнятого “невідомо чого...” ти все ж потрапив на захід, який був проведений САМом, Молодим рухом, Молодіжкою УНП та ще " кимось неважливо ким..." Слухати Українське – здорово.
На відміну від студентської молоді, яка культурно відпочивала, спілкувалась між собою, слухала Українську музику та обмінювалась враженнями,
ти під впливом закинутого в свій реально задовбаний організм “невідомо чого...” наспівуючи “ Чорні, Білі, Чорно-білі, Яскраво-синьо-голубі мотиви”, пішов довго й нудно пояснювати бармену, що твоя НАПІВ-МОСКАЛЬСЬКА ДУША з афро-американськими мотивами на святковому, християнському заході, ( нагадуємо читачу, що вона в тебе після закинутого “невідомо чого...”) прагне “невідомо що...”.
М-да так ми і живемо... : ) ? L ? : пропагуючи здоровий спосіб життя, національно-патріотичну Українську ідею, християнсько-моральні цінності, культуру поведінки та етику спілкування в громадських місцях, розвиваємося та самовдосконалюємось, навчаємося, працюємо, займаємось громадською діяльністю.
Зауважимо, на відміну від тих задовбаних “невідомо чим...” тіл, які закидують в себе “невідомо що...” (навідомого походження), займаються "неважливо чим...", “невідомо де...???” і "неважливо з ким..." ( мабуть з тими його кралями, що пришкандибали...). Народна мудрість каже: ” Дурню пів роботи не показується”.
Приносимо вибачення воїнам ОУН УПА, які попереверталися б, напевно, коли, б дізналися, що ми не вгледіли і допустили на таке свято “ реально задовбані тіла, які займаються “невідомо чим...” “невідомо де...” "неважливо з ким....", зі штанів яких лунають “невідомо звідки...” і "неважливо які...." неприховані звуки, що викликають неприхований, дикий сміх у оточуючих.
Гриц ми знаємо хто ти, а ти знаєш хто ти???


Bookmark and Share