6 Листопада в Києві, в будинку Вчителя відбувся Форум патріотичних молодіжних організацій


- Усвідомлюючи відповідальність за долю Української Нації і Держави;
- Реалізуючи волю мільйонів українських патріотів до єдності;
- Розуміючи, що для утвердження України як суверенної, національної, демократичної держави, становлення соціально спрямованої ринкової економіки та піднесення добробуту громадян суспільство потребує патріотичної державної влади;

Ми, представники патріотичних молодіжних організацій, оголошуємо про створення коаліції молоді на підтримку Українського Народного Блоку.

Наша мета:
- ініціювання створення Українського Народного Блоку шляхом об’єднання національно-демократичних сил для здобуття перемоги на виборах усіх рівнів;
- активні дії, спрямовані на зміцнення позицій та зростання впливу націонал-демократії на політичні процеси в державі;
- координація дій наших організацій в плані підтримки Українського Народного Блоку у виборах 2006 року до всіх представницьких органів влади.
Дану декларацію одноголосно підтримали всі присутні патріотично-молодіжні організації:
Українська Народна Молодь
Молодий Рух
Українська Студентська Спілка
Молодіжний «Собор»
Молода Просвіта
Студентське Братство
та урочисто біля пам’ятника М.Грушевському лідери даних організацій закріпили підписами свої наміри.

Зі слів голови Чернівецької обласної Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська Народна Молодь» Сергія Палагнюка, аналогічний форум треба провести в Чернівцях, для координації в спільних діях молодіжних національно-патріотичних організацій на виборах 2006 року. В зв’язку з тим, що на Буковині є чимало патріотичних молодіжних оргацізацій не обмежувати бажаючих приєднатися до коаліції. А також він підкреслив що невід’ємним фактором виборчого процесу являється молодь.

Молодь - це не майбутне, молодь це теперішнє, і вона, як ніколи має брати участь у виборах 2006 року до всіх рівнів рад.
Bookmark and Share