Зустріч керівництва найбільших молодіжних організацій України та Польщі в Луцьку


На зустрічі теж були Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Войцех Галонзка та начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Олександр Кравчук. Основною метою зустрічі було обговорення співпраці між скаутськими організаціями України та Польщі.

Учасники конференції обговорили напрямки співпраці і домовились про подальші спільні дії. Заплановано зустрічі у місті Луцьку на найвищому рівні, участь членів організацій у різноманітних акціях партнерів, зокрема у таборах, семінарах, тренінгах та проведення спільних проектів з метою обміну досвідом між двома скаутськими організаціями. Пластуни, харцери та представники влади також відзначили надзвичайно важливу роль таких зустрічей молоді для налагодження якісно кращих стосунків між двома сусідніми державами.
Дана зустріч була першою на державному рівні і стала закономірним продовженням співпраці започаткованої два роки тому між осередками Волині та воєводства Лодзь. Ще однією акцією, проведеною напередодні у рамках програми “Пам’ять без кордонів”, стала велосипедна естафета, яка присвячена Дню незалежності Польщі. Участь у велоперегонах на території Волині вперше взяли і пластуни, а Богдан Солопчук та Дмитро Нірода разом із польськими друзями закінчать свою подорож аж у Варшаві. У рамках тієї ж міждержавної програми в облдержадміністрації діє фотовиставка, відкрита 4 листопада за участю голови облдержадміністрації п.Володимира Бондаря та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні п.Яцика Ключковського

* * *
Пласт - Національна Скаутська Організація України
Станиця Луцьк
43025 м. Луцьк, вул. Шопена, 18 (Палац учнівської молоді, 3 поверх)
(097) 653-82-48 lutsk@plast.org.ua http://www.lutsk.plast.org.ua
Bookmark and Share