Ми, як молоді і більш ініціативні люди, маємо підштовхнути старших політиків до об’єднавчих процесів


Участь у Форумі взяли представники Всеукраїнської громадської організації «Українська народна молодь», Молодого руху, Української студентської спілки, Українського молодіжного «Собору», Молодої «Просвіти» та Студентського братства.
Окреслюючи мету Форуму, голова ВМГО «Українська Народна Молодь» Володимир АНТОШЕВСЬКИЙ наголосив, що молодіжні організації зібралися для того, щоб утворити коаліцію організацій, яка буде потужним молодіжним крилом національно-демократичної сили, основою якої може стати Українська народна партія на чолі з Юрієм КОСТЕНКОМ”. “Ми, як молоді і більш ініціативні люди, маємо підштовхнути старших політиків до об’єднавчих процесів для того, щоб Україна після парламентських виборів 2006 року не залишилась наодинці з лівими і лібералами», - зазначив він.
Голова Української студентської спілки Станіслав КУЦЕНКО зазначив, що коли з цим блоком ідуть студенти, то він буде «життєздатним і надовго». «Студенти вже неодноразово показали, що вони є тією силою, яка може навколо себе гуртувати. Це показала і помаранчева революція, і ще раніше – революція на граніті», - сказав він.
Присутній на Форумі заступник голови Української народної партії Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ закликав молодь “по максимуму включатися у виборчу кампанію і нічого не просити у старшого покоління – ні посад, ні стипендій, ні 20 гривень, щоб стояти в наметі й агітувати, а ставити питання інакше: прийти до влади у 2006 році, наскільки це можливо». «Це означає, що коли в районних, міських, обласних радах, і у Верховній Раді будуть ваші представники, то ви вже ні в кого нічого просити не будете, бо це буде ваше виборне законне право очолювати у виконавчій владі молодіжні, студентські структури, домагатися прав, які належать молоді відповідно до європейських стандартів», - зазначив Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Декларація
про створення коаліції молодіжних організацій
на підтримку Українського Народного Блоку

- Усвідомлюючи відповідальність за долю Української Нації і Держави;
- Реалізуючи волю мільйонів українських патріотів до єдності
- Розуміючи, що для утвердження України як суверенної, національної, демократичної держави, становлення соціально спрямованої ринкової економіки та піднесення добробуту громадян суспільство потребує патріотичної державної влади
Ми, представники патріотичних молодіжних організацій, оголошуємо про створення коаліції молоді на підтримку Українського Народного Блоку!
Наша мета:
- ініціювання створення Українського Народного Блоку шляхом об’єднання національно-демократичних сил для здобуття перемоги на виборах усіх рівнів
- активні дії, спрямовані на зміцнення позицій та зростання впливу націонал-демократії на політичні процеси в державі
- координація дій наших організацій в плані підтримки Українського Народного Блоку Костенка у виборах 2006 року до всіх представницьких органів влади

Українська Народна Молодь
Молодий Рух
Українська Студентська Спілка
Український Молодіжний «Собор»
Молода Просвіта

Коментарі можна взяти у Голови ВМГО „УНМ”– В.Антошевського: т. +380504641125Bookmark and Share