Тренінг „Усвідомлення різноманіття у сексуальності для української молоді”


Мартін Крайчик є незалежним тренером, який спеціалізується на проведенні тренінгів з вирішення конфліктів, управління проектами, участі у громадському житті, міжкультурного навчання, менеджменту волонтерів, залучення коштів та тренінгів для тренерів. З 2001 він належить до загального пулу тренерів Ради Європи.

ВМГО „Молодь може” – це всеукраїнська громадська організація, яка засобами освіти, заохочення та практичного досвіду в сферах демократії, громадянського суспільства та вирішення локальних проблем громад, робить активну українську молодь спроможною ініціювати зміни. Місія - залучаючи молодь до громадянської активності, тим самим виражає свою віру в силу ініціативи однієї особи та малих груп, а також в можливість змін в суспільстві, які можуть розпочатися саме з цієї ініціативи.

Заплановано проведення п’яти тренінгів у Києві та серії тренінгів у західній Україні (Львів, Тернопіль, Ужгород). Кожен тренінг триватиме 6-7 годин і розраховано на 20 учасників.

Тренінги проводитимуться англійською мовою. Але за наявності зацікавлених людей, які потребують перекладу, буде проведено окремий тренінг з викладачем.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Витрати на проїзд (у разі їх наявності) – не відшкодовуються.

Наступний тренінг відбуватиметься 10 листопада (четвер) з 9:30 до 16:30.
Місце проведення: Києво-Могилянська Академія, вул. Волоська 8/5, корпус 5, кімната 313.

Робоча мова тренінгу – англійська.
Участь у тренінгу – безкоштовна, попередня реєстрація – обов’язкова.

Для реєстрації відправте будь-ласка електронного листа на адресу KA@YCAN.ORG, або зателефонуйте 425 07 72 чи 8 097 135 27 61 (контактна особа – Катерина Арданьян)

www.civicua.org

Bookmark and Share