В Ужгороді відбулася звітно-виборча конференція Ужгородської молодіжної громадської організації “Фундації Регіональних Ініціатив”


З вітальним словом до присутніх звернулися лідери закарпатських організацій - Андрій Ребрик (голова Ужгородського осередку ПЛАСТу), Петро Ренжин (голова АМІКу), Андрій Любка (голова ЗОО Молодий народний рух), Олег Муртазін (голова центру соціальних служб для молоді) та Віталій Фещенко (голова МО “Наше покоління”)

Голова організації Андрій Риба прозвітувався за діяльність Ужгородської МГО “ФРІ” за період з вересня 2004 року по листопад 2005 року. Звернув увагу на здобутки і прорахунки в діяльності МГО “ФРІ” за поточний рік, окреслив основні напрями діяльності на наступний рік.

Наступним етапом конференції були вибори голови організації , Правління та КРК. За результатами голосування, новим головою Ужгородської МГО “ФРІ” обрано Бориса Чернявського. У Правління організації увійшли: Андрій Риба, Оксана Ящищак, Володимир Гащич, Володимир Феськов, Юрій Маркович, Євген Зан, Таїса Роля та Богдан Шпільман. До складу Контрольно-ревізійної комісії Ужгородської МГО “ФРІ” шляхом таємного голосування було обрано Сергія Єсипа, Олесю Тимар та Михайла Губана.

Інформацію підготував відділ зв’язків з громадськості
Ужгородської МГО “ФРІ”


Bookmark and Share