Як поспілкувалися студенти Миколаївщини з Президентом


Але на Миколаївщині обласна державна адміністрація, всупереч офіційній інформації, говорила, що телеміст відбудеться і зі студентами цього регіону. Керівництво вузів повинно було відібрати „ударників навчання”, а також активних громадських лідерів для спілкування з В.Ющенко. Вказівки ОДА вузи виконали, роздали квитки молоді у кінотеатр „Батьківщина”, де мала відбутися трансляція, підготували заздалегідь запитання, які студенти хотіли задати Президенту України.
Незважаючи на те, що всеукраїнські ЗМІ південний регіон не згадували жодного разу, молодь Миколаївщини до останньої хвилини вірила – телеміст відбудеться.

О 17.30 10 листопада у кінозалі зібралися біля 500 чоловік: студенти, ректори, декани ВНЗ Миколаївщини. Усі в очікуванні.
Через годину розпочалося дійство. Винесли прапори України і Миколаївської області, пролунав гімн, показали кіноролік про реалізацію програми дій Миколаївської ОДА „Нова влада – нові можливості” – усе як має бути на зібранні такого рівня.
Після цього вийшов голова Миколаївської обласної державної адміністрації – О.В. Садиков, привітав присутніх і сказав, що телеміст з Президентом не відбудеться з технічних причин, але ж, навіщо упускати таку чудову нагоду поспілкуватися один з одним.
Тому захід швидко перейменували на ІІ Молодіжний Форум.

При вході усім присутнім роздали пакет паперів, у якому містилися наступні документи: Меморандум про співпрацю влади та молоді, заява волонтера, анкета на вступ у члени Миколаївської обласної громадської організації „Асоціація громадян на підтримку програми „Нова влада – нові можливості”, список запропонованих кандидатур до складу Громадської колегії.
Молоді було запропоновано обрати 7 представників із 10 до складу новоутвореного органу – молодіжного комітету Громадської колегії. Кандидати – члени громадських організацій і студенти, переважна більшість яких працювала на волонтерських засадах у програмі дій. Їм усім було надано слово для презентації власного бачення розвитку молодіжної політики.
Проте зазначався ще один пункт: „Якщо Вас не влаштовує жодна з кандидатур – Ти зможеш запропонувати власну, а саме написавши на мандаті його прізвище та опустивши у скриню з написом „Для власних пропозицій”. Тому ще чоловік 6, несподівано виявили бажання висунути свою кандидатуру. Це було схоже не стільки на презентацію програми, скільки на – яка гарна можливість засвітитися перед губернатором і студентами.
Наступна частина зустрічі – знову показ кіноролика, але іншого, знову про програму дій Миколаївської ОДА.
По закінченню, унесли прапори, пролунав гімн. Присутні проголосували за кандидатів, обміняли вхідні квитки на квитки до нічного клубу „Ілюзіон”.

Взагалі, проведення ІІ Молодіжного Форуму непогана ідея і пройшло все у конструктивному руслі, але навіщо було розігрувати історію з телемостом з Президентом? Аудиторія би і так зібралася. Зустріч з губернатором, безкоштовна дискотека – досі залишаються вагомими чинниками для студентства.
Напевно, настрій після зустрічі був би зовсім інший – усі би повірили, що є рушіями життя молоді області, що можуть взяти активну участь у реалізації програми дій „Нова влада – нові можливості”. Це було б схоже на діалог влади і молоді, а так напрошується висновок – чергова PR-акція, не більше.


Bookmark and Share