Виборчий блок Володимира Литвина зібрав у столиці своє молодіжне крило


Недоспати суботній ранок та ще й у такомі віці. Для цього потрібні справді вагома причина. Ці молоді люди її мають. Політична свідомість. Вони гарно вчилися, дослухались до старших товаришів і сьогодні мають гордий статус молодіжного активу одного з фаворитів виборчих перегонів. Тут немає випадкових осіб, чи тих, хто сумнівається.

Хлопець:
- Я підтримую цього лідера. Я вважаю, що він є справжнім центристом. Він поміркований, а я підтримую ідеї поміркованості.

Дівчина:
- Я бачу в цьому свою майбутню кар'єру. На даний момент я, звичайно, не буду учасником жодного списку, але я маю надію, що згодом я буду у виконкомі. І я буду реально працювати на майбутнє України.

Народись вони 20 років тому - і декого зі знаних нині політиків країна могла не отримати. Самі молоді активісти порівнянь з комсомольцями не люблять. Їх використовували, а ми самі творці власної долі - переконують вони. Подібні насторої і в керівництва блоку. Лише рівноправні стосунки. Створення молодіжного осередку - це не дань традиціям - переконує спікер, і не технологія залучення голосів молоді. Доказ - найактивніші з молодих дійсно отримають місця у виборчих списках.

Володимир Литвин, лідер Народної партії України:
- Я вважаю, що представники молодіжних організацій повинні бути у списках, а лідери, якщо вони мають потужні позиції, повинні увійти якщо не до п'ятірки, то точно до десятки. Я категорично проти того, щоб розглядати вас, як піднощиків снарядів.

Ігор Єрємєєв, лідер фракції Народної партії у ВР:
- Сьогодні в Україні є проблема кадрів. І сьогодні треба робити ставку на молоде покоління. Воно має амбіції, воно має бажання. Після революції воно проснулось у пориві і треба правильного його направити. І сьогодні це Народний блок Литвина і робить.

Обговорювати план виборчої кампанії та кадрові питання на урочистому дійстві не стали. Технологічні моменти не повинні псувати свято демократії. Сьогоднішня зустріч - насамперед символ єднання.

Прощались, як старі друзі, що задоволенні один одним і не бажають розлучатися. Лише фотографування з головю Верховної Ради тривало майже півгодини. Та свято скінчилося. Далі - робота. Володимиру Литвину потрібен результат.

Валентин Трохимчук, 5 канал:
- Вони готові кинути виклик виборчим стандартам. Допомога у придбанні житла та безкоштовні юридичні консультації замість традиційних дискотек та концертів. З несвідомими тінейджерами молодим прихильникам Литвина не по дорозі - ті однак не ходять на вибори. Соратники спікера працюватимуть з однолітками, які вміють думати та обирати. У правильності подібної стратегії - жодних сумнівів, але її підсумки підбиватимуть чомусь першого квітня. У день сміху.
Правила положения государственной регистрации предприятий КонсалтингДонСервис Ростов.

Bookmark and Share