На телеміст із Президентом відібрали найлояльніших студентів


Організатори мітингу готували пропозиції до Президента, однак через непрозорий механізм підготовки списків учасників телемосту та цензурування організаторами питань до Президента, так і не взяли участі в спілкування з главою держави.
За словами Голови Української студентської спілки Станіслава Куценка, так і залишилось незрозумілим, чому організатори не вважали за потрібне залучити представників всеукраїнських студентських організацій: «Така важлива зустріч із Президентом мала бути чудовою нагодою підняти найактуальніші питання студентського життя». Голова Української студентської спілки в інтерв’ю ЗМІ підкреслив, що соціальні питання, проблеми побутової сфери, боротьби з корупцією у вузах тощо акумулюються передовсім у таких громадських організаціях, як Українська студентська спілка. Більше того, тут розробляються й методи їх вирішення.
«На студентському телефорумі, – заявив С.Куценко, – була нагода не стільки ставити питання, скільки пропонувати способи їх вирішення. Наприклад, не цікавитись у В.Ющенка підвищенням стипендій, а озвучити способи заробітку студентами в позанавчальний час, як це поширено у цивілізованому світі». Саме такий підхід і сповідують студентські громадські організації типу УСС. Вони – активні учасники громадянського суспільства, але, на жаль, і цього розу не були почуті.
«В акції під стінами найстаршого вузу країни взяли участь представники різних студентських організацій. Я – студент «Могилянки», потрапити на телеміст міг би без проблем. Важливішою була участь представників саме громадських організацій. Проблеми у студентів однакові, і це їх об’єднує. Студенти, – вважає Голова УСС, – монолітні тим, що їх не розділяють різні ідеології».


Bookmark and Share