Антон Клименко обіцяє революцію проти трамадолу


"Язик не повертається назвати підприємцем нелюда, який володіє двома так званими аптеками в центрі міста. На цих закладах навіть вивісок "Аптека" не було і нічого, крім трамадолу, там не продавалося. До того ж, препарат відпускали без рецепту. Відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків чесно виконав свою роботу, низький їм за це уклін. А повернути законно конфісковану величезну партію трамадолу наркоторговцю – означає не тільки відправити наркотики на вулицю, але й багатьох дітей на той світ", - сказав Антон Клименко.


Антон Клименко підкреслив, що "продажність, хабарництво і корупція давно стали фірмовим стилем донецьких судів". "Безкарність породжує вседозволеність. Багато донецьких суддів давно втратили страх не тільки перед Законом, але й перед Богом. Я впевнений, що суддя, який прийняв це рішення, прекрасно знав, що трамадол – наркотик, який убив уже десятки тисяч дітей. Я з усією відповідальністю стверджую, що забути про це його змусив величезний хабар. Адже розмір щомісячної виручки від незаконної торгівлі трамадолом і трамалгіном складає тільки по місту Донецьку 30 мільйонів гривень. І для наркоторговців подібні рішення судів важливі не стільки з погляду повернення товару, скільки з погляду доведення безсилля правоохоронців і марності їхніх зусиль. Чисто по-людському, мені б дуже хотілося, щоб цей суддя подивився в очі батькам дітей, яких він заочно присудив до смерті", - сказав лідер донецьких нашоукраїнців.


Як відомо партія "Народний Союз Наша Україна" разом із громадським комітетом "Обридло!" давно ведуть безкомпромісну війну з незаконним поширенням трамадолу. На початку літа Антон Клименко пообіцяв – якщо представники "Нашої України" у владі раз і назавжди кардинально не вирішать проблему, він залишить посаду голови регіональної парторганізації.


"Наша боротьба входить у завершальний етап. Не сумнівайтеся, перемога над наркотиком, наркоторгівцями, корумпованими чиновниками і суддями в цьому питанні буде беззастережною. Ми провели безліч акцій, круглих столів, різних нарад з медиками і правоохоронними органами, в результаті чого був знайдений ефективний варіант рішення питання. Тиждень тому на зустрічі з віце-прем’єр-міністром України Романом Безсмертним і міністром охорони здоров'я ми запропонували проект наказу міністерства, який розв'яже руки правоохоронним органам, зробить неможливими незаконні рішення судів і поставить хрест на незаконному поширенні трамадолу, трамалу і трамалгіну. У випадку, якщо даний документ не буде підписаний до 20 листопада, то 22 листопада в Києві ми почнемо власну Помаранчеву революцію проти трамадолу, корумпованих чиновників і суддів під стінами Міністерства охорони здоров'я України. Попередньо можу сказати, що в акції готові взяти участь близько 10 тисяч людей. З-під стін МОЗ ми не підемо до вирішення питання по суті", - заявив Антон Клименко.
Bookmark and Share