11 листопада у Чернівцях відбулося установче засідання Міжрегіонального об’єднання «Студентський європейськтй парламент»(СЄП)


Окрім того в якостіі гостей були присутні студенти з Києва, Луцька, Львова, Молдови, Польщі і Румунії. У декларації намірів щодо утворення СЄП делегати першого засідання проголосили про спрямування своїх дій на об’єднання студенства України і налагодження, поглиблення і зміцнення зв’язків студентської молоді з студентами з іноземних країн. Також була проголошена готовність вивчати, засвоювати та поширювати європейську практику демократичного самоврядування.
За структуру була прийнята модель двопалатного парламенту, який складається з палати лідерів та палати представників. Головуваня в обох палатах почергове – регіон, який приймає засідання представляє свої кандидатури Голів. Голови затверджуються усіма делегатами на засіданнях палати. Координаційна робота була покладена на Секретаріат, в якому представлені всі регіони – члени СЄП.
Була розроблена стратегія діяльності СЄП на найближчі півроку. Вже починаючи з грудня кожен місяць планується проводити один спільний захід. Найближчим часом також почнеться робота по залученню до співпраці інших ВУЗів.
12 листопада депутати СЄП прийняли участь у І міжнародній студентській науково-практичній конференції «Стан та проблеми функціонування студентських організацій у вищих навчальних закладах».

СТУДЕНТСЬКИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ
Міжрегіональне об’єднання
58000
м. Чернівці
вул. Українська, 31
т/ф.8(0372)585884
e-mail:SEP_ua@mail.ru Student European Parlament
Interregional association
58000
Chernivtsi
Ukrainska str. 31
tel/fax:8(0372)585884
e-mail:SEP_ua@mail.ru
Bookmark and Share