Насильство в сім'ї: що можна змінити


Круглий стіл проводився в рамках проекту ХОС "Молодіжні Ініціативи" "Життя без насильства".

Чи замислювалися ви про те, що відчуває дитина, яка приймає удари від важкої руки свого рідного батька? А як страждають жінки, чоловіки котрих не дозволяють їм працювати? А діти, які вимушені просити милостиню в метро? Що робити бідолашним дітлахам, якщо батьки примушують їх так "працювати"? Чи замислювалися ви про це???

Команда "Молодіжних Ініціатив" реалізує проект "Життя без насильства", метою якого є попередження та зменшення домашнього насилля, а також створення засобів для надання якісної допомоги тим, хто потерпів від домашнього насильства.

Саме з цією метою нашою організацією було проведено круглий стіл з представниками відділу освіти Печенізької РДА, заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів закладів освіти Печенізького району, а також безпосередньо з головним спеціалістом відділу у справах молоді та спорту Печенізької РДА, начальником служби у справах неповнолітніх Печенізької РДА, директором Печенізького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Насилля є, але разом його можна зупинити!Bookmark and Share