Західна Україна: у Чернівцях пам`ятник коханню, у Луцьку ярмарка, а в Ковелі працевлаштують випускників ПТУ ?


ПАМ’ЯТНИК КОХАННЮ В ЧЕРНІВЦЯХ ТАКИ БУДЕ. На придбання та встановлення у Чернівцях в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка скульптурної композиції “Серце кохання” із цільового фонду соціально-економічного розвитку міста виділено 50 тисяч гривень, – повідомили 10 серпня у прес-центрі Чернівецької міської ради. Як уже повідомлялося, з ініціативи міської влади в Чернівцях планують встановити унікальний пам’ятник коханню у вигляді серця з гойдалкою всередині та стелою, на якій освідчення в коханні виконано різними мовами світу.
Таким чином, у Чернівцях, як і в європейських столицях, з’явиться пам’ятник закоханим, який стане цікавим не тільки для чернівчан, а й буде ще одним туристичним об’єктом Буковини.

У КОВЕЛІ ВІДБУЛАСЯ ЗАГАЛЬНОМІСЬКА ДИСКУСІЯ ЩОДО ОПТИМАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. 9 серпня у Ковелі відбулася загальноміська дискусія, під час якої керівники місцевих професійно-технічних училищ, підприємств та служби зайнятості спробували знайти оптимальне вирішення проблеми працевлаштування, – повідомив 10 серпня власний кореспондент. Під час дискусії виявилося, що при наборі учнів до ПТУ ніхто не погоджує перелік спеціальностей зі службою зайнятості. В результаті – випускники з багатьох професій не можуть влаштуватися, а спеціалістів, яких потребує місто і район, ніхто не готує. Для прикладу, в регіоні є попит, але відсутня пропозиції на такі вакансії, як економка та покоївка для «зеленого туризму».
Є й інша проблема – ПТУ не погоджують свою навчальну програму з роботодавцями. Теоретичні знання випускників – низького рівня, у них майже немає практики. Розвиток виробництва випереджає теорію, яку вивчають у ПТУ.
На думку учасників дискусії, причиною такого стану справ є недосконалість законодавства, відсутність тісних контактів навчальних закладів з підприємствами та установами, які могли б стати потенційними роботодавцями для випускників.

У ЛУЦЬКУ ПРОХОДИТЬ ТРАДИЦІЙНИЙ ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК. 9-12 серпня в Луцькому палаці учнівської молоді проходить традиційний шкільний ярмарок. Свою продукцію на ньому представили учасники з шести областей України. Цьогорічний шкільний ярмарок у Луцьку перший із низки запланованих подібних заходів, які пройдуть у серпні в містах та райцентрах області. На ньому представлений широкий асортимент товарів легкої промисловості високої якості за відносно доступними цінами.
Для багатодітних та малозабезпечених сімей Луцька міська рада запропонувала допомогу для придбання «шкільного мінімуму», а Волинське головне регіональне управління «ПриватБанку» заявило про готовність відкрити кожному бажаючому кредитну споживчу лінію в межах 500 гривень.

За повідомленнями "Західної інформаційної корпорації"

Bookmark and Share