Новий сайт Управління у справах сім`ї та молоді Донецької ОДА


Сподіваємось, що сайт www.donmolod.gov.ua буде цікавим та корисним, як для мешканців Донецька так і інших регіонів.

Новий ресурс покликаний бути "орієнтиром у питаннях державної політики стосовно дітей, молоді, сім'ї та жінок", - говориться в привітальній мові начальника керування Ігоря Сабадахи. Чому саме жінок, і хто тепер від імені Донецької ОДА буде орієнтувати нас у питаннях чоловіків - Ігор Сабадаха не уточнює.

На сторінках порталу, за словами начальника керування , розміщена найбільш повна інформація про законодавство в сфері діяльності керування , оперативні новини молодіжного життя, коментарі фахівців з актуальних питань, банк Іnternet-ресурсов, що постійно поповнюється, і багато чого іншого.

Що стосується фрази "оперативні новини молодіжного життя " - а як же інформація про життя дітей? родин? жінок, зрештою? (с чоловіками ми вже розібралися - це не профіль керування ). До речі, на сьогоднішній день "оперативної" інформації на сайте всего дві - одна про літо, а більш "свіжа" про конкурс проектів і програм узагалі не доступна відвідувачам.

"Я упевнений, що відвідувачами нашого порталу стане не тільки молодь Донецької області , але і представники всіх поколінь різних областей України і зарубіжжя!", - закінчує вітання Ігор Сабадаха.Bookmark and Share