Виставка міжнародних молодіжних неурядових організацій


Ініціатором проведення виступили Українська мережа міжнародних молодіжних організацій за підтримки Представництва ООН в Україні (координатор проведення виставки – Ольга Лебедєва) та Студентський Парламент факультету кібернетики.

Метою проведення виставки є ознайомлення студентів вищих навчальних закладів м. Києва з діяльністю найпрестижніших міжнародних молодіжних організацій, які діють в Україні.

Під час проведення ярмарку інформацію про діяльність свою представили:

AEGEЕ Європейський студентський форум. Президент AEGEE-Київ – Тетяна Басок. Неприбуткова громадська молодіжна організація, фінансово незалежна від політичних партій, яка об’єднує студентів Європи на волонтерських засадах з ідеєю інтеграції до Європейського Союзу.

AIESEC Міжнародна Асоціація Студентів та молодих спеціалістів, що зацікавлені в економіці та менеджменті. Президент – Олеся Рафальська. Організація допомагає молодим людям всього світу розвивати свої здібності у сфері бізнесу та економіки.

Alternative-V Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва. Віце-президент – Оксана Юрик. Створена з метою сприяння співпраці між молодіжними організаціями, залучення молоді України до молодіжних програм.

Amnesty International Молодіжна мережа української асоціації міжнародної амністії. Голова – Андрій Павлишин. Всесвітній рух, що виступає на захист прав людини. Міжнародна Амністія незалежна від урядів, політичних ідеологій та релігійних переконань. Єдина мета Міжнародної амністії – захист і утвердження прав людини у будь-якому куточку світу.

European Youth Parliament-Ukraine (EYP-Ukraine) Європейський Молодіжний Парламент в Україні. Президент – Олександра Андрусик. Європейська молодіжна організація, головними засадами якої є рівні можливості та повага до демократичних цінностей.

Hillel Міжнародна єврейська студентська організація. Регіональний директор – Йосиф Аксельруд.

Junior Chamber International Міжнародна Молодіжна Палата, Президент – Наталія Гривняк. Міжнародна організація підприємців та професіоналів віком від 18 до 40 років. Організація працює за таким напрямками: індивідуальний розвиток, міжнародна співпраця, служіння громаді.

Rotaract club Kyiv-centre Ротаракт клуб Київ -центр, президент – Катерина Козонак. Міжнародна організація для молодих людей, віком від 18 до 30 років, які прагнуть щось змінити, і є програмою Ротарі Інтернешнл.

Toastmasters International, Тостмастерс Інтернешнл. Президент – Михайло Галімурза. Метою діяльності є ефективне усне обговорення світових реалій. Організація допомагає молодим людям розвивати власне мистецтво висловлювати свої думки та вислуховувати думки інших.

YMCA Громадська Християнська організація молоді та сім’ї. Президент – Віктор Сербулов, Неполітична, неприбуткова, нерелігійна добровільна громадська організація, яка піклується про здоровий спосіб життя молодих людей, всіляко сприяє гармонійному фізичному, інтелектуальному та духовному розвитку людини.

Youth CAN. Директор – Тетяна Мулкіджанова. Метою організації є заохочення молодих людей України до набуття практичного досвіду у сфері розвитку демократії, громадянського суспільства та соціальних проектів. Організація існує при підтримці волонтерів Корпусу Миру.

Bookmark and Share