Задорожній: Безперечно, що УНКМО стала не прозорою


Головною проблемою молодіжного руху пан Задорожний бачить його розрізненість. «після виборів молодіжний рух роз’єднаний, не консолідований. Основна причина та, що немає ніякої матеріальної бази і змушений постійно виживати. Наша організація, наприклад, за 16 років діяльності, 12 разів змінювала місце перебування. Це залежить від політичної коньюктури, та політичних партій. Треба або підстроюватися, або виїжджати з офісу. Більшість організацій працюють саме так. Відповідно, вони змушені виражати інтереси інших, а не власні інтереси».

За словами молодіжного лідера це питання підіймалося вже давно. Намагалися повернути колишнє майно комсомолу у розпорядження молодіжного руху. «УНКМО якраз і створювалося для цього. Для вирішення цієї проблеми необхідно щоб молодіжні організації знайшли спільну мову і настійливо вимагали у держави повернення цього майна, яке, насправді належало молодіжному руху. Я думаю, якщо повернули «Криворіжсталь», то можна повернути і майно молодіжного руху».

Проблему обєднання УНКМО та Нацради Олександр коментує наступним чином: «Я був присутній на форумі цих спілок і висловив свою думку з цього приводу. Нарада та УНКМО вже вичерпали свої ресурси. Тому, що НРМОУ активно підтримувала на виборах кандидати в президенти Януковича. УНКМО теж займала подвійну позицію. По суті, вони вже не представляють інтереси молодіжних організацій. Ми є членами УНКМО, але не знаємо що там відбувається. Більше року ніяких новацій, нічого. Тому, я думаю, потрібні якісь нові об’єднання. Безперечно, що УНКМО стала не прозорою».

Вихід з проблеми лідер ВМГО «Спілка української молоді» бачить у створені єдиної молодіжної платформи. «Створюючи єдину молодіжну платформу необхідно враховувати помилки згаданих спілок. Обов’язково в новій структурі повинні бути враховані інтереси всіх організацій. Повинна бути відкритість у механізмах прийняття рішень. Члени об’єднання повинні бути в курсі та проінформовані що відбувається. Об’єднання в принцимі можливе, але не до парламентських виборів».

«В новому Бюджеті на молодіжні проекти така ж сума, що і в минулому році. Це не велика сума. Необхідно зробити так, щоб молодіжний рух залежав сам від себе, а не від держави. Це головна проблема, яку потрібно вирішити. Потрібна матеріальна база, приміщення» - так пан Задорожний прокоментував видатки у новому Бюджеті на молодіжні проекти.

Цікавою є думка Олександра з приводу діяльності Міністерства у справі сім’ї, молоді та спорту. « Міністерство, в перше чергу, повинно надавати інформаційну та моральну підтримку організаціям. Міністерство фінансує різні програми і також повинно надавати певну фінансову підтримку. До певної міри зараз воно це здійснює. Але, хотілося б більшого контакту та співпраці. Характер відносин Мінмолодьспорту з молодіжними організаціями не змінився з приходом нової влади. Залишилося все як і було. Особливих змін я не бачу. В цілому, міністерство ні як яскраво себе не проявило. Були зустрічі з міністром, відкрито дискутували, але результату не має»

Bookmark and Share