Чиїм хлопцям муштра йде краще ?


Сьогодні, 15 листопада, до Республіки Хорватія з візитом прибула українська військова делегація на чолі із заступником начальника Національної академії оборони України з гуманітарних питань полковником Віталієм Хацановським.

Основна мета візиту українських військових полягає у обміні досвідом з хорватськими колегами в питаннях організації навчально-виховного процесу та наукової діяльності у вищих військових навчальних закладах, застосуванні нових інформаційних технологій у навчанні, розвитку та використання збройних сил і пов’язані з цим цивільно-військових відносин.

Зокрема, перебуваючи у Загребі представники української військової делегації ознайомляться зі структурою вищих військових навчальних закладів Республіки Хорватія, змістом навчання військовослужбовців, організацією підготовки державних службовців для роботи в органах державного та військового управління з питань воєнної безпеки та оборони країни, а також організацією підготовки підрозділів збройних сил Республіки Хорватія до участі у миротворчих операціях.

У свою чергу українські військові поінформують хорватських колег про хід воєнної реформи в Україні, роль і місце військової освіти у супроводженні заходів розвитку Збройних Сил України.

Візит представників Національної академії оборони України до Республіки Хорватія триватиме до 17 листопадаBookmark and Share