НА-Кривий Ріг: перша українська вечірка


Треба відзначити, що подібна вечірка проводилася в Кривому Розі вперше. І, як все нове, патріотична молодь прийняла її з зацікавленістю. Студенти з 4-х вищих навчальних закладів, а також наші друзі з ГО «ПОРА» і «ФРІ» , запрошені на свято, влаштували «дикі танці» під музику таких виконавців як ТАРТАК, Руслана, О. Понамарьов, ТНМК, Ґринджоли, Скрябін тощо. Але найприємнішим було те, що багато гостей прийшли у вишиванках, а враховуючи специфіку східної України, національний одяг у нас є, меншою мірою, непопулярним. Водночас дівчата весело обговорювали вбрання одна-одної, а хлопці помітили, що ніколи раніше не бачили дівчат такими чарівними.

Різних розваг і веселощів на „Вечорницях” було більше, ніж достатньо. Активісти НА підготували для гостей багато цікавих і кумедних конкурсів, як українських народних, так і просто веселих. Найбільшу увагу у гостей викликав конкурс, у якому парубок шукає свою кохану поцілунком, а у разі помилки отримує ляпаса, а також конкурс „Калита”. Переможці кожного змагання отримали „цінні” подарунки.

На вечірку також були запрошені тележурналісти, отже незабаром ви зможете побачити свято на обласному каналі і на всеукраїнському каналі „УТР”.Bookmark and Share