Молодь "регіоналів" влаштує в День студента інформаційні пікети


В її рамках біля корпусів самих великих ВУЗів Донецька, Макіївки, Маріуполя, Слов'янська будуть виставлені інформаційні пікети СМРУ, де активісти організації будуть роздавати листівки.

Ціль акції - привернути увагу майбутніх випускників ВУЗів до долі Закону України "Про забезпечення молоді, що одержала вище або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем з наданням дотацій роботодавцеві", що був ініційований лідером "Союзу молоді регіонів України", народним депутатом України Віталієм Хомутинніком і прийнятий Верховною Радою України в листопаді 2004 року. Закон повинний набрати сили 1 січня 2006 року.

Однак у проекті державного бюджету України на 2006 рік відповідна стаття витрат не закладена. А значить реалізація механізму, що на ділі може допомогти знайти роботу випускникам, що не мають досвіду роботи, відкладається ще як мінімум на рік.

Відповідно до результатів соціологічних досліджень, проведених ДОО СМРУ, однієї із самих актуальних проблем для молоді є працевлаштування молодих фахівців, зокрема забезпечення випускників вищих навчальних закладів, що не мають досвіду роботи, першим робочим місцем.

На минулому тижні автор закону Віталій Хомутиннік і голова Донецької обласної організації "Союзу ..." Олександр Зац під час зустрічі з активом "Союзу молоді регіонів України" у Донецьку пообіцяли, що молодіжне крило Партії регіонів буде бороти за те, щоб закон набрав сили , як і було заплановано, на початку наступного року.Bookmark and Share