Філіпенко: зараз актуально і важливо консолідувати молодіжні організації


Лідер ВМГО «Молоді демократи» основну проблему молодіжного руху бачить у відсутності його єдності. «Основна проблема та, що немає єдності. Адже основні сили в молодіжному русі знаходяться в давньому протистоянні. Зараз актуально і важливо консолідувати молодіжні організації і, безпосередньо, молодіжний рух. Адже немає компромісу та узгодженості».

З метою вирішення наболілої проблеми Володимир вказує на необхідність знайти загальні точки спотикання. «Необхідно знайти таке рішення, щоб це влаштувало і Ляльку, і Мірошніченко, і Захаренко, і Краснікова».

«Та ж ситуація з єдиною молодіжною платформою - вона можлива тільки через компроміс молодіжних лідерів. Необхідний певний форум, який буде створений на базі НРМОУ і УНКМО. А саме, він повинен перейняти все хороше, що в них є».

На думку Філіппенко, це нове об'єднання повинне підтримувати тісний контакт з лідерами. Також повинне бути серйозне інформаційне освітлення його діяльності. «Ну і звичайно дієвість. Це можливо тільки при узгодженості всіх учасників молодіжного руху і домінуючої ролі міністерства».

В оцінці діяльності Мінмолодьспорту відчувається неоднозначність. «Дійсно позитивним є те, що Міністерство активно співробітничає з організаціями в реалізації програм. Також проводить різні заходи. Але, більше б хотілося, щоб ті ініціативи, які підтримує Мінмолодьспорт, активніше реалізовувалися на місцях. На рівні регіонів вони втрачаються. Та структура, яка реалізує діяльність Міністерства працює неефективно. Я маю на увазі районні управління молоді і спорту. Вони працюють тільки для галочки, а ефективності немає. Необхідно переглянути і активізувати їх діяльність».

«Цього року фінансування молодіжного рух залишиться на тому ж рівні що і у минулому. Це говорить про те, що воно існувати буде. Будуть також реалізовані деякі програми. Але результативність, звичайно, не стане кращою» - так Володимир прокоментував фінансову підтримку молодіжного руху закладену в Бюджеті-2006.

Також лідер «Молодих демократів» представив свою точку зору з проблеми фінансування молодіжних програм. «Держава і не повинна брати на себе повне фінансування молодіжних програм. Організації повинні знаходити різні способи залучення фінансів - спонсорство, гранти та інше. Я вважаю, що відсоток допомоги держави не повинен перевищувати більше 50% від загальної суми витрат організації».

На останок, молодіжний лідер звернувся до своїх колег. «Хотів би побажати дієвості і ініціативності! І великих успіхів»!

Bookmark and Share