Кудін: не потрібно привчати молодь бути «нахлібниками»


Пан Олександр, голова ВМГО «Кадрова спілка молодих політиків і управлінців», називає сучасний молодіжний рух перспективним.

«Основними учасниками і рушійною силою революції, що відбулася рік тому, була саме молодь. Минув рік, і за цей час ми стали по-іншому дивитися на ті процеси, які відбуваються в державі. Покращилася ситуація зі свободою слова, розпочався процес становлення демократії в Україні. Звичайно, молодь має стояти на сторожі принципів свободи, демократії, гарантування прав людини. Молодь сподівається на те, що ситуація змінюється на краще, що молодіжний рух матиме належну підтримку. Йдеться не про кошти, а про створення належних умов для розвитку молодіжного руху в Україні. Він має міцніше ставати на ноги».

«Молодіжні організації, які існують в Україні, мають бути почуті владою. На сьогодні молодь має своє бачення України як Європейської держави, і докладає зусиль до того, щоб найближчим часом побачити Україну в ЄС».

Звичайно, каже пан Олександр, для повноцінного функціонування молодіжної громадської організації кошти потрібні. Але, висловлюючи власну точку зору як лідера молодіжної організації, він зазначає:

«Повинні реалізовуватися проекти, які стосуються проблем основних сфер молодіжної політики, покращення ситуації в молодіжному середовищі. Просто бюджетне фінансування нас не влаштовує. Ми знаємо приклади з попередніх років, коли кошти безслідно зникали, спрямовувалися на невідомо які потреби».

Пан Олександр нагадав давнє мудре прислів’я: «Хочеш нагодувати бідняка – дай йому не рибу, а вудочку».

«Не потрібно привчати молодь бути «нахлібниками». Адже бюджет не безмежний. Молодь – це є молодь: здорові, активні, амбіційні люди. І держава просто має не заважати їм, а створювати відповідні умови, щоб ці кошти вони заробляли самі».

Оцінюючи роботу Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Олександр Кудін зазначає: «з приходом Юрія Павленка у Міністерстві почалися зміни. Воно стало більш відкритим, були реальні намагання провести реформи. Спочатку були набрані темпи, і гарні темпи, але, на жаль, останнім часом ця активність спала. Зараз його діяльність я б оцінив посередньо. Можливо, це пов’язано з виборами».

«Я би хотів побажати і міністру, і працівникам Міністерства, щоб вони частіше звертали увагу на проблеми молодіжних організацій і намагалися ефективніше їх вирішувати».Bookmark and Share