ОБСЄ нагородило кращих студентів-журналістів


Організовано проект у співпраці з Інститутом Масової Інформації. Учасники проходили стажування в провідних українських газетах, радіо, і на телебаченні. Студенти із східних областей стажувалися в західній і центральній Україні, студенти від західних областей навчалися на сході.

Забезпечуючи практичний досвід, можливості будувати мережі, і, дозволяючи студентам жити і працювати в різних областях країни, проект сприяє пом'якшенню стереотипів і налагодженню взаєморозуміння між людьми Східної і Західної України.

"Це не тільки було цінним професійним досвідом", - зазначила Ольга Литвин в своєму есе. Це стажування дало мені багато нових друзів і допомогло мені пізнати місто, яке я любитиму решту частини мого життя. Ольга проживає в Луганську, а проходила навчання у місті Львів. Вона була нагороджена першим призом на церемонії.

Азад Сафаров, студент від східного міста Донецьк, сказав: "Ці стажування не тільки об`єднують людей з різними менталітетами, що є необхідним після виборів 2004, але це також показало нам багатство і різноманітність нашої країни".

Загалом в експериментальному проекті стажування беруть участь 28 студентів.Bookmark and Share