Царенку – недовіру !


За весь депутатський період, згідно статистичних даних сайту ВР, сам Царенко не подав жодного законопроекту, жодного разу не виступив з трибуни Верховної Ради. Було лише два виступи з місця, про передачу слова іншому депутату. Фактично в Раді Олександр Царенко виконував функцію статиста-кнопконатискача.
У себе ж на Сумщині, прикриваючись депутатською недоторканністю, Царенко розгорнув широку діяльність з набивання кишень студентськими грошима з власного фонду «Розвитку освіти науки та духовності» та іншими «темними» ділами. З цього приводу порушено ряд кримінальних справ.
Ми вважаємо, що вчинки цієї людини не достойні довіри виборців та високого звання народного депутата України.
Кампанія “Царенко! Віддай мільйон!” звертається до виборців 159 виборчого округу (Зарічний в м. Суми район: вул. Воєводіна, вул. Вишнева, вул. Матроса Желєзняка, вул. Токарівська, вул. Замостянська, вул. Харківська, вул. Прокоф’єва, вул. Артема; Білопільський, Буринський, Сумський та Краснопільській р-ни), - Підтримайте нашу ініціативу, і висловіть свою недовіру Царенку!
Сумська обласна організація
Молодіжного Націоналістичного Конгресу,
Сумська обласна організація
Спілки Української Молоді

* * *

Царенку висловили недовіру

11 листопада в сумському прес-клубі відбулося засідання, яке було присвячене „Фонду розвитку науки, освіти та духовності”, заснованого О. Царенком. Спілкуюючись із представниками адміністрації вузів, обласної прокуратури, а також студентами та їх батьками, учасники прес-клубу спробували пролити світло на обставини діяльності фонду, засновників якого обвинувачують у примусовому стягненні коштів зі студентів та нецільовому їх використанні.
Наталія Василенко, мати студентки СНАУ, розповіла про обставини, з якими довелося зустрітися їй при вступі до університеті її доньки. Вона вважає, що засновники Фонду порушили і зобов‘язані повернути гроші, примусово сплачені під тиском, як внесок при вступі доньки до вузу.
Начальник планово-фінансового відділу СНАУ Наталя Легостаєва висловила бачення ситуації щодо діяльності фонду та його наслідків. Зокрема, заяважила, що сьогодні, після „царювання” колишнього ректора, вуз знаходиться у стані повної матеріальної та фінансової „розрухи”.
Начальник слідчого відділу прокуратури Сумської області Микола Глух розповів про безпосереднє розслудування справи. Але чітки відповіді на поставлені запитання „Коли ж нарешті справа буде передана до суду і засудженні не дрібні виконавці здирництва, а керівники” - так і не дав.
Як зазначив координатор кампанії Георгій Сахнюк – «Ми виступаємо за прозоре розслідування фактів по справі О. Царенка, притягнення до відповідальності організаторів примусового збору коштів, а не дрібних виконавців». За його словами, учасники кампанії, яка розпочалась у вересні 2005р., ініціюють збір підписів про висловлення недовіри Олександру Царенку.
Bookmark and Share