"Просто у нас трошки інший погляди на проблеми молоді, ніж у Омельченка"


"Ми з Кличком у Києві розпочали здійснення кількох програм. Одна з них стосується діяльності такої жахливої онкологічної установи як "хоспис". Ми ще в минулому році були в "хосписі" з частиною людей, які близькі до Віталія. Приїздила тоді й Ірина Хакамада, був і Віктор Андрійович Ющенко. Ми про вибори як про доконаний факт тоді взагалі не говорили. Ми приїхали у "хоспис", були в дитячому відділенні, там зробили деякі подарунки: кондиціонери, холодильники... І на цьому хотіли закінчити візит, але потім поїхали ще в декілька установ: у Центр збереження сім'ї, у дитячий садок для діток, хворих на целебральний параліч..."

– Яка роль Кличка у цьому всьому?

"Він бере участь у фінансуванні усіх цих програм. Це дорогі проекти..."

– Він багато вкладає?

"Ну, ви даєте – таке питаєте! Це - комерційні проблеми, і вони не повинні висвітлюватись. Грошей потребує достатньо для того, щоб організувати нормальну роботу, але разом з нами, бо це не посильно для однієї людини.

Треба сказати, що річна програма фінансування "хоспису", включаючи обладнання, сягає кількох мільйонів доларів. Активно працює Єлизавета Петрівна Глінка, громадянка США, "Хоспис" визнано кращим у світі уже два роки підряд.

...Після цього ми з Віталієм подивилися ще будинок–інтернат сімейного типу. І на цьому візит закінчили. Після чого була дуже різка, абсолютно неадекватна реакція Олександра Олександровича (Омельченка). Він дуже болісно реагував, були дзвінки місцевим керівникам: "Що ви таке дозволяєте, чому вони їздять?".

А потім другий раз ми з'явились з Кличком на відкритті після реконструкції колишнього стадіону авіаційного заводу в Святошині. Прекрасний стадіон з прекрасним полем!

Просто у нас трошки інший погляди на проблеми молоді, ніж у Омельченка – який споює пивом і давить цигарками на Хрещатику цих молодих людей. І потім залишається величезний шар недопалків і пляшок.

Такі наші робочі контакти вивели на усвідомлення, що у Києві треба щось міняти. Я впевнений, що у Віталія достатньо інтелекту і можливостей, щоб отримати підтримку киян".

Bookmark and Share