Організація «Українські Фалькони», яка опікується освітою, наукою, дозвіллям молоді...


За результатами семінару буде відібрано семеро найкращих молодих учасників, які пізніше пройдуть тренінг для тренерів, аби передати отримані сьогодні знання на локальному рівні. На семінарі були присутні народний депутат України від СПУ Віталій Шибко, перший секретар обкому Соціалістичної партії України у Львівській області Євген Таліпов.

Як зазначив Віталій Шибко, такий семінар-тренінг проводиться вже п’ятий раз у різних регіонах України. «Зараз період, коли у партії розпочалися навчання для керівників штабів, членів та тих, хто має намір бути з нами на виборах. В Україні налічується півтора тисячі штабістів, це члени окружних, обласних штабів, а також штабів на рівні міст та районів», – наголосив народний депутат.

Навчаючи молодих соціалістів, В.Шибко наголосив, що партія змінила свій курс і замість агітувати вони навчатимуть комунікувати з соціумом. «У попередні періоди у нас була не зовсім правильна тактика: ми вчили роздавати агітки, ходити від дверей до дверей і заявляти про себе. Це тільки дратувало людей. Наші політтехнологи розробили для нас дещо іншу тактику: ми повинні не кричати, що ми такі є, а показувати, що ми можемо», – зазначив він.

За словами нардепа, в СПУ є не одна молодіжна організація, зокрема – Союз молодих соціалістів, яка представлена у всіх регіонах України, організація «Українські Фалькони», яка опікується освітою, наукою, дозвіллям молоді та інші. «Ми на сьогодні сповідуємо чисто соціально-демократичну доктрину по відношенню до нашої молоді, аби вона не тільки зациклювалася на політичних темах, але й на своїх інтересах, що для нас теж є корисним», – сказав він.

Bookmark and Share