Майже всі молодіжні організації, запрошені на цей круглий стіл, є представниками колишнього „єдиного” блоку „Молодь Криму за Януковича”


Майже всі молодіжні організації, запрошені на цей круглий стіл, є представниками колишнього „єдиного” блоку „Молодь Криму за Януковича”: Союз молоді регіонів України, Українська соціал-демократична молодь, Народно – демократична ліга молоді, молоді комуністи та організації, які на виборах підтримували опозиційного кандидата – Союз Молодих Соціалістів та Кримськотатарський Молодіжний Центр, який є суб’єктом Коаліції Молоді „Наша Україна”, та безпосередньо здійснював агітаційну кампанію по кримських вузах. Що казати, Ви і самі зрозуміли, що тусовка зібралася різнобарвна – від червоно - синьо-білих до помаранчевих!

Питання, які виносились на обговорення, були з першого погляду дуже важливими для молоді, але коли лідер молодих комуністів піднімає питання – „Чому українська політика не молодіє”, і каже про люстрацію, то стає дійсно смішно!
„Для молодіжних організацій АР Крим, які здійснюють громадсько–політичну діяльність, рекомендувати встановити „правила гри” на період до 26 березня 2006 року з метою приведення взаємовідносин під час виборчої кампанії 2006 року у цивілізоване русло. Данні „правила гри” можливо виробити шляхом проведення круглого столу, мозкової атаки, наради, Всекримської координаційної ради лідерів молодіжної громадськості”( витяг з резолюції) – а Ви в це вірите?

„Провести порівняльний моніторинг діяльності молодіжних громадських організацій на період до 26 березня 2006 року і після виборів, з метою виявлення елементів маніпуляції, спекуляції на молодіжній тематиці”( витяг з резолюції) – я не думаю що молодіжні організації самостійно будуть вести якісь спекуляції з цього приводу, вони це будуть робити лише тоді, коли їх „старші” товариші „підкажуть” їм це. Тоді давайте подумаємо, чи треба робити моніторинг серед молодіжних громадських організацій, можливо доцільніше зробити моніторинг програм та діяльності політичних партій?!

„Сформувати молодіжну платформу на базі провідних молодіжних громадсько-політичних сил півострова з урахуванням електоральних переваг більшості кримчан для включення лідерів молодіжних громадських організацій, представників студентства в структур консультативних, дорадчих, представницьких органів управління регіоном”( витяг з резолюції) – а що робити тим активними молодіжним лідерам, які підтримують політичну силу, яку не дуже „смакує” кримський електорат? Знову залишатися „не при делах”?! Адже ні для кого не секрет, що в Криму, найбільшою популярністю користуються ті політичні сили, які на минулих Президентських виборах підтримували В. Ф. Януковича, саме вони є „прохідними”!
Хіба не буде правильнішим зробити рівномірне представництво молодих лідерів, різних політичних сил в органах влади?

Отже чи не вважаєте Ви, що цей круглий стіл - це черговий PR хід на передодні парламентських виборів? Насправді вони зовсім не відстоюють інтереси всієї кримської молоді, а просто красиво лобіюють інтереси тільки однієї частини громадсько–активної молоді!

Звичайно ж все те що я кажу, то моя суб’єктивна думка, яку я не намагаюся комусь нав’язати! За Вами завжди залишається право вибору, чи погодитися зі мною, чи прочитати, проаналізувати і зробити власний висновок !Bookmark and Share