Учні Харкова дивиляться документальне кіно про права людини


Дев'ятикласники дивилися фільми «Ми громадяни» й «Так, смерть». І хоча багато часу на обговорення шкільний розклад виділити не дозволяв, учасники перегляду зазначили, що дискусії й обговорення фільмів ще попереду, і пообіцяли передати організаторам фестивалю свої реферати.

"Співробітництво зі школами ми вважаємо найбільш перспективним, тому що перегляд фільмів із програми фестивалю не тільки допомагає формувати громадяньску позицію, привертати увагу учнів до актуальних питань прав людини, але й просто вчить дивитися кіно. Ми сподіваємося, що наше співробітництво зі школою протриває не тільки в рамках днів кіно," - сказав Г.Кофман, продюсер фестивалю.

Дні документального кіно про права людини пройдуть у Харкові з 21 по 29 листопада. З фільмами фестивалю зможуть познайомитися учні середніх шкіл, ліцеїв, ВУЗів.

З 24 по 26 листопада фільми можна буде подивитися в кінотеатрі «Боммеръ». А 28 листопада в цьому ж кінотеатрі харків'ян чекає спеціальна подія, - зустріч із режисером Сергієм Маслобойщиковим і прем'єра його нового фільму.

Джерела:
Дні документального кіно про права людини - http://www.docudays.org.ua
+ www.civicua.org

Bookmark and Share