Запорізька молодь - проти СНІДу !


На превеликий жаль проблема СНІДу актуальна для Запорізького регіону, тому молодіжні організації «Християнська асоціація молоді та сім’ї - УМСА» та центр «Рука підтримки» ініціювали та провели цей захід. У програмі були показові виступи маунтбайкерів, брейкерів, хіп-хоперів та рокерів. Незважаючи на невелику рекламу зібралося до 2 тис.молоді.
Цікаво те, що у своїх виступах талановита молодь підкреслювала, як можна гарно жити без наркотиків, не зловживати алкоголем та не курити. Молодь була вражена виступом колишніх наркоманів та людей, що живуть з ВІЧ. Під час заходу волонтери молодіжних організацій, разом з працівниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру здоров’я розповсюджували цікаву літературу та буклети організацій.
На нашу думку саме через зайнятість молоді вирішиться питання подолання негативних явищ серед молоді. Й ми цим займаємось!
Наступна акція молодіжної організації «Християнська асоціація молоді та сім’ї - УМСА» відбудеться 1 грудня у … Мелітопольській виховній колонії для неповнолітніх дівчат. Ми готові простягнути руку допомоги всім!
Наші координати: 69035, м.Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 59, оф.41, тел/факс (0612) 13-18-52, e-mail: yana_b2001@mail.ru, www.mportal.org.ua.
Асоціація Християнської Молоді (YMCA) була заснована у 1844 році у Великобританії. Сьогодні УМСА – міжнародний молодіжний рух, який охоплює 150 країн світу. Місія організації – виховувати розумне та здорове покоління. Організація не є релігійною, притримується християнських принципів та моралі.
Bookmark and Share