Студенти Вінничини звернулися до фракції СПУ із законодавчою ініціативою


Голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз, перебуваючи з робочим візитом на Вінниччині 16 листопада, взяв участь у роботі школи молодих політиків, яку представляють студенти вузів Вінниці.


Під час зустрічі з лідером СПУ студенти Вінниччини ініціювали звернення до фракції Соцпартії у парламенті і до Кабінету Міністрів України щодо внесення та прийняття законопроекту, відповідно до якого студенти, які створили молоду сім'ю і мають дитину, повинні бути звільнені від оплати за навчання незалежно від його успішності.


Молоді політики Вінниччини вважають, що, враховуючи нинішню складну демографічну ситуацію в Україні, прийняття такого закону стимулюватиме народжуваність у молодих студентських сім'ях інтелектуалів.

В свою чергу Олександр Мороз пообіцяв підтримку фракцією СПУ законодавчої ініціативи студентів у Верховній Раді України.


* * *

Запорізькі соціалісти разом зі студентами-інвалідами відсвяткували День студента

Активісти Запорізького осередку Соціалістичної партії України допомогли відсвяткувати День студента молодим людям з обмеженими фізичними можливостями.

Як повідомляє прес-служба Запоріжського обкому Соціалістичної партії України, голова Запорізького центру інвалідів "Надія" Ірина Олександрова в черговий раз звернулася в Жовтневу організацію СПУ у Запоріжжі з проханням влаштувати святкове дозвілля для студентів-інвалідів цієї фундації.

Представники СПУ організували похід студентів в обласний музично-драматичний театр ім.Магара, повідомляє прес-служба Запорізького обкому СПУ.

16 листопада, напередодні Міжнародного Дня студента, 14 членів фундації інвалідів "Надія" із задоволенням подивилися оперету "Королева Чардашу". Разом з ними подивитися спектакль прийшли і молоді соціалісти, додає прес-служба.

Секретар Запорізького міського комітету СПУ Наталія Літош пообіцяла в День інвалідів організувати для дітей з особливими потребами святковий захід.


Bookmark and Share