„Виборча кампанія розпочалася з боротьби за молодь”


Свято студентства вже другий рік поспіль співпадає з політичними подіями. У 2004 році – масовими акціями протесту з приводу порушень виборчого процесу у ході виборів Президента, у 2005 році – початком парламентської виборчої кампанії.
Напевно через це, політичні партії виборювали першість за право привітати студентів, тим паче, що ця категорія населення вже володіє активним виборчим правом.

Доброю традицією у Миколаєві стало щорічне вручення стипендії міського голови В.Д. Чайки талановитій молоді, розмір якої становить 500 грн. Грошову винагороду за навчання та активну громадську діяльність отримують студенти коледжів, училищ, технікумів, вузів.
У нічному клубі „Ілюзіон” 17 листопада відбулися урочистості з приводу дня студента. Головною подією обіцяло стати нагородження лауреатів вищезгаданої стипендії.
На цю церемонію традиційно запрошують керівництво усіх вузів, засоби масової інформації і самих переможців. Проте, цього року, основна увага приділялася не найрозумнішій, найкмітливішій молоді, а рекламі політичної партії „Трудова Україна”.

Стипендіати отримали дипломи з рук міського голови, символічно підняли келих „Шампанського” за майбутні успіхи. Усе це тривало не більше півгодини.
Після цього регіональне керівництво партії оголосило про запровадження особливої стипендії „Трудової України” у розмірі 500 грн., але щомісячно. Акцент був зроблений на тому, що нагорода не носить політичного забарвлення, хоча здобула її студентка – член партії „Трудова Україна”.
Набагато більше часу тривало вручення членських квитків новій молодіжній партійній хвилі. А студенти, що отримали дипломи не за активну участь у житті партій, а за відмінне навчання, досягнення в науковій роботі, напевно, відчули себе не на своєму святі.
Простежується цікава тенденція – молодь усе більше привертає увагу партійних кіл. Безкоштовні дискотеки незабаром стануть нормою студентського життя, тим паче сплачувати 30-40 грн. за вхід, поки що по кишені не кожному студенту, стипендія якого складає 126 грн.

На афішах нічних клубів часто можна прочитати: „По буднях до 22:00 вхід для дівчат вільний”, можна перефразувати і сказати: „У виборчу кампанію молодим потенційним партійним кадрам – дискотека на шару!”Bookmark and Share