День студента у Рівному святкували весело !


Після того як її було роздано студентам по ВУЗах, відбулася презентація часопису безпосередньо в центральній частині нашого міста поблизу безіменного пам’ятника, котрий в народі присвячують Уласу Самчуку. Загальноміську студентську газету з інформацією про усі найбільші ВУЗи Рівного студентство сприйняло не просто на УРА!, а на УРА!!!, УРА!!!, УРА!!!. Останні з охотою фотографувалися з велетенським макетом газети прямо на вулиці. Дехто з молоді навіть висловив думку, що якби Улас Самчук був зараз молодим студентом, то обов’язково працював редактором газети „РАЗОМ!”.
Другим подарунком для рівнян став інтерактивний конкурс краси „Міс Бродвей – 2005”, організований молодими ющенківцями. Умови участі та сам конкурс були максимально демократичними. В конкурсі змогли взяти участь усі бажаючі дівчата, що прогулювалися по Бродвею та центру міста. Підмостками для дівчат слугував бардюр фонтану, розташований зразу за кінотеатром „Україна”. Охочих позмагатися за глядацькі симпатії знайшлося чимало. 20 дівчат взяли участь у інтерактивному конкурсі краси „Міс Бродвею - 2005”. Та захоплені дівочими чарами присутні представники сильної статі так і не змогли визначитися з головною переможницею і запропонували нагородити усіх учасниць. Організатори саме так і зробили: вручивши усім дівчатам по плитці чорного шоколаду та квіточці.
Потому усі дружно пішли святкувати до „Студки РДГУ”, де на молодь вже чекав шоу-балет “Action” та цікава розважальна програма.
Отак весело відсвяткували День студента активісти „Молодіжного Союзу Наша Україна” та Координаційного об’єднання молодіжних організацій Рівного „КОМОРА”.

В додатку фото з Рівного:
Bookmark and Share